Sports
Hokejs

Kalvītis optimistisks: Latvijas mērķi pasaules čempionātā ir visaugstākie2


Aigars Kalvītis
Aigars Kalvītis
foto: LETA

Latvijas Hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis nav satraukts par zaudējumiem pārbaudes spēlēs un pasaules čempionātā mērķi ir visaugstākie, viņš trešdien sacīja preses konferencē.

“Esam finiša fāzē gatavošanās procesā, vēl ir trīs svarīgas pārbaudes spēles, lai pa īstam novērtētu savu varēšanu. Joprojām strādājam pie komplektācijas, mēģinām pastiprināt izlasi. Nopietni gatavojamies, treniņu procesā notika eksperimenti sastāvā. Pārbaudes spēlēs rezultāti nav labākie, taču gribu sabiedrību nomierināt, jo mūsu plāns bija redzēt maksimāli daudz spēlētājus, lai zinātu, ar ko rēķināties turpmākajos gados. Esam pārliecināti, ka uzvaras nāks nākamajos mačos. Pasaules čempionātā mērķis nav izcīnīt konkrētu vietu, taču tie ir visaugstākie, jo ar zemiem nav vērts startēt,” teica Kalvītis.

Latvijas izlase ceturtdien un piektdien aizvadīs kārtējās pārbaudes spēles, “Arēnā Rīga” tiekoties ar Šveices izlasi. Pirms rītdienas mača notiks leģendārā vārtsarga Artūra Ires 1. numura iemūžināšana. “Iemūžināti ir Helmuta Baldera (19) un Kārļa Skrastiņa (7) numuri, tagad kārta Irbem, kurš bija neatņemama valsts un izlases sastāvdaļa, izcīnītas neaizmirstamas uzvaras. Uzvarējām Krievijas zvaigžņu izlasi, ar viņu vārtos piedzīvoti skaistākie mirkļi Latvijas hokejā,” uzsvēra Kalvītis.

Pasaules čempionāts Dānijā sāksies 4. maijā.

Saistītie raksti
LA.lv