×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
23. janvāris, 2014
Drukāt

Kam domāta jaunā partija?
 (3)

Foto - LETAFoto - LETA

“Latvijas attīstībai”  ir paredzēta Latvijas gremdēšanai. Kāpēc tā domāju? Partiju buķete Latvijā ir gana plaša, un katra jauna partija tikai šķeļ un skalda latvisko sabiedrību.

Partijas dibinātājs ir populārs ar ekstremāliem gājieniem un politiskām avantūrām. Lai atceramies vēstures mēslainē zudušo partiju “Jaunais laiks”, miljona ziedojumu meklēšanu, Repšes valdības demisiju bez nopietna iemesla to darīt. Un kur skatījās Latvijas Bankas prezidents, ļaujot bankai “Baltija” toreiz un bagātniekam Laventam joprojām apzagt tautu?

Īsts patriots nebūtu pametis LNNK, lai meklētu sev popularitāti un pašlabumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Repšes kabatai

  2. Kāpēc tāds formulējums “latviskā sabiedrība” ,dalījumam vajadzētu būt pēc ideoloģijas ,komunisti,sociāldemokrāti ,liberāļi,konservatīvie un vēl jau kautko varētu piemeklēt. Te nebūtu nozīmes latvieši ,krievi vai vēl kautkas. Vai strādājošam cilvēkam nav viealga ,vai darba devējs ir latvietis,krievs,ebrejs ,vai zviedrs ,ja viņam maksā par darbu neadekvātu algu ,tad jācīnās pret visiem un cīņas biedrs ir ne tikai latvietis bet visu tautību strādājošie.

    • Tā tas būtu valstī, kura necieš no okupācijas sekām! Latvijā, diemžēl, ir absolūti citāda situācija un elektorāts acīm redzami dalās latviešos un krieviski runājošos, un partiju ekonomiskajām programmām, ideoloģijām šeit vispār praktiski nav nozīmes!

Draugiem Facebook Twitter Google+