Mobilā versija
+2.8°C
Anda, Andīna
Pirmdiena, 20. novembris, 2017
17. marts, 2015
Drukāt

Kam no melna kaķa bail? Māņticības horoskops visām zodiaka zīmēm (5)

1. Auns

1no12
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Melni kaķi, nelaimīgi skaitļi, nepareizā kāja un vēl citi plaši pazīstami aizspriedumi – kuri no tiem īpaši raksturīgi katrai zodiaka zīmei? Protams, pati astroloģija daudzu acīs ir viens vienīgs aizspriedums, bet lai nu būtu! Uzzini, kādas mistiskas lietas liek uzmanīties katrā zodiaka zīmē dzimušajiem.

Auns ir īsts pionieris – viņam vienmēr un visur gribas būt pirmajam. Šajā zīmē dzimušie necieš, ja lielisko skatu uz pasauli kaut kas aizšķērso. Auns var uzskatīt, ka slikta zīme ir sēdēt kādam garam cilvēkam aiz muguras teātrī, viņu var sadusmot apjauta, ka tieši viņa rinda veikalā kustas vislēnāk. Ja redzi kādu, kas metas ārā no veikala, nevis piecas minūtes pagaida kasieri, tas, visticamāk, ir Auns.

 1. Auns
 2. Vērsis
 3. Dvīņi
 4. Vēzis
 5. Lauva
 6. Jaunava
 7. Svari
 8. Skorpions
 9. Strēlnieks
 10. Mežāzis
 11. Ūdensvīrs
 12. Zivis

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Galīgi “garām” šoreiz…
  :)))

 2. Par mani nu jau uzrakstītas PILNĪGAS MUĻĶĪBAS < ES MĪLU MELNUS KAĶUS< ARĪ NO SUNIEM NEBAIDOS

 3. man tiešām viss ir līdzi kā ,es saku,Ūdensvīram,ķibeles mani neskar , jo viss man vienmēr ir līdzi sakārtots ! Varbūt līdzi man iet arī tas , ka es esmu dzimis Kaķa gadā !vēl varbūt arī iespaido gads -1963 !

 4. Galīgi garām, kā jau daudz kas tai “manējai zīmei” it kā, ko te raksta….
  :)))

 5. sakars ar melno kaķīti,tie ir visskaistākie.

Uzzini, kāds ir tavs galvenais talants atbilstīgi zodiaka zīmeiKatras zodiaka zīmes pārstāvjiem ir zināmas spējas, taču talants, kas saņemts no augstākajiem spēkiem, katram ir atšķirīgs. Vienīgās grūtības, kas rodas katrai zodiaka zīmei, ir šā talanta atklāšana un tā attīstīšana.
Draugiem Facebook Twitter Google+