×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
15. februāris, 2016
Drukāt

Piramīdas būvēja dievi jeb citplanētieši, sliecas piekrist zinātne (18)

Foto - ImageForum un ScanpixFoto - ImageForum un Scanpix
Fakti

Vērīgāk pasekojot jaunākajiem zinātniskajiem atklājumiem izzudušo civilizāciju jomā, kļūst acīmredzams, ka klasiskā teorija par cilvēku rases attīstību vairs nespēj izturēt kritikas krustugunis. Katrā ziņā jau sen izjukusi it kā drošā versija par to, ka patlabanējā civilizācija ir šīs attīstības kronis un pārspējusi visas citas, kādas vien savulaik bijušas. Arheologu sarūpētie svaigākie argumenti faktiski pilnībā atbruņojuši šīs senās teorijas aizstāvjus, jo patiesībā jau tikai uz seno ēģiptiešu vai indiāņu maiju tehniskā fona mūsdienu cilvēce izskatās krietni vien nožēlojami.

Kurš tad tomēr bija pirmais?

Tā dēvētā oficiālā zinātne, konkrēti – vēsture, pauž, ka pirmās civilizētas sabiedrības pazīmes uz Zemes parādījušās aptuveni pirms 10 000 gadu. Taču tad vēl nevarēja būt pat runa par kaut kādu tehnisko pilnību. Oficiālās zinātnes izpratnē, piemēram, seno ēģiptiešu vai peruāņu piramīdas radītas nežēlīgi nostrādinātu vergu masu rokām, lai gan vienlaikus mūsdienu būvniecības zinātne kategoriski noliedz, ka kaut kas tāds varētu būt iespējams. Pat ņemot vērā mūsdienu būvniecības tehnoloģiju attīstības līmeni, ir ļoti sarežģīti un neaptverami dārgi uzbūvēt tādas monumentālas būves, turklāt vēl smilšu tuksneša apstākļos, kur jebkura būvtehnikas vienība acumirklī iestieg.

Savukārt precizitāte, ar kādu veidotas šīs būves, pārsteidz un pat šokē, jo tajā laikā taču nevajadzēja būt pat viselementārākajiem mēraparātiem, kas to varētu nodrošināt. Labākajā gadījumā bija pieejams striķis ar mezgliem vai koka dēlītis ar atbilstošiem robiņiem, nekas vairāk. Tāpēc mūsdienās par vienīgo iespējamo piramīdu būvniecības variantu uzskata to, ka tās būvējis kāds cits, iespējams, ārpuszemes izcelsmes spēks, kura rīcībā tad arī ir bijis viss nepieciešamais tehniskais nodrošinājums. Jeb arī tas noticis vistiešākajā šā spēka pārvaldībā.

Turklāt šī versija ar ārpuszemes izcelsmes kuratoru radusi apstiprinājumu zīmējumos, kuri iekalti daudzu piramīdu sienās un kurus atklājuši pētnieki jau 19. gadsimtā, tikai tajā laikā šāda doma patiešām likās fantastiska, un par to neviens nevēlējās atklāti runāt, lai nekļūtu par izsmiekla objektu.

Pirms 100 un vairāk gadiem arī pētnieki nespēja ne izprast, ne noticēt tam, kas īsti attēlots šajos zīmējumos, jo tajā laikā industrija vēl nebija sasniegusi tādu vērienu, kāds tas ir mūsdienās. Savukārt mūsdienu eģiptologi jau spējuši šajos atstātajos vēstījumos saskatīt visus iespējamos brīnumus – gan mūsdienās plaši lietoto aviācijas tehniku, gan citus visjaunākos civilizācijas tehniskos izgudrojumus. Taču tādējādi sanāk, ka tie nav nekādi izgudrojumi, jo tādi bijuši jau vismaz pirms 10 000 gadu!

Senajos manuskriptos allaž vēstīts, ka dievi nonākuši no debesīm un uzdāvinājuši cilvēkiem uguni, zinības, spēku un tamlīdzīgi. Turklāt daudzu tautu vēstījumos īpaši uzsvērts, ka šiem dieviem nav bijušas svešas cilvēciskās jūtas. Un tas nozīmē, ka šie “atnākušie dievi” var arī nebūt citplanētieši. Tāda iespēja ir ļoti liela. Kaut vai tāpēc, ka ir ārkārtīgi daudz faktu, kas liecina par to, ka dažādās planētas vietās dažādas tautas un rases attīstījušās gan dažādi, gan teju vai vienādi un vienlaikus, lai gan viena par otru neko nav zinājušas. Tāpēc šādi “spēki”, kuru rīcībā bija gan zinības, gan attiecīga tehnika, varēja periodiski kaut kur uzrasties un vadīt konkrētas sabiedrības attīstību.

Pat mūsdienās, piemēram, Dienvidamerikā, ir no pārējās pasaules izolētas ciltis, kas joprojām dzīvo pirmatnējās iekārtas sabiedrībā un neko nezina par civilizācijas sasniegumiem. Tostarp Fidži, Okeānijas salas un citi reģioni pārliecinoši demonstrē, ka daudzviet cilvēkiem joprojām turpinās alu laikmeta periods.

Tāpēc nevar izslēgt, ka arī pirms daudziem tūkstošiem gadu bijusi analoģiska situācija. Ja aplūko izzudušo atlantu vai šumeru civilizācijas fenomenu, tas sāk likties iespējami. Abām šīm civilizācijām bija tehnoloģijas, kas vai nu “saņemtas no dieviem”, vai arī viņi paši bijuši šādi dievi citām, vēlākajām, civilizācijām vai tautām. Un abām šīm civilizācijām raksturīgi, ka tās, pirmkārt, uzradušās pēkšņi un nezin no kurienes, otrkārt, tikpat pēkšņi nezin kur pazudušas, atstājot pēc sevis tikai gūzmu fascinējošu leģendu un, iespējams, dažus izdzīvojušus indivīdus, kuri attiecīgās zinības jeb vismaz to paliekas pārnesuši uz citām civilizācijām.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. Raksteļa autoram nav ne mazākā priekšstata par tēmu.

 2. vispār - dzelžaina loģika ! Atbildēt

  Nebija ko darīt – atbrauca, būvēja…
  Apnika būvēt – aizbrauca, lai nešilierētu iedzimto acu priekšā…
  Būvēšanas pīppauzēs sabāza tanīs piramīdās tutanhamonus…

 3. Un Eda Liedskalniņa būvētās Koraļļu pils fenomenu mums būtu jānoklusē, kā šīs tēmas kontekstam nepiederīgu, vai ne?

 4. Pameklējiet internetā The Epic of Gilgamesh. Tur būs arī atbilde, kā patiesībā tika radīts cilvēks un kas viņu radīja, un kas patiesībā bija tā saucamie dievi. Tajā atradīsiet arī visus vēlāk Bībelē iekļautos mītus, tikai šajā eposā tie ir aprakstīti daudz detalizētāk.

 5. Vismaz bildītes ar piramīdu nlo zīmējumiem būtu klāt pielikuši. Nepārliecinoši, dzelteni.

 6. Interesants, pārdomas raisošs raksts. Tie “apskaidrotie”, kas te bļauj par tumsonību, lai vispirms paši pakustina savas smadzenes, kamēr vēl nav aizmirsuši domāt. Tipiski raganu mednieki, kuru priekšteči viduslaikos nobendēja daudzus gaišus prātus, kad zināt ko vairāk nozīmēja būt raganai vai velna kalpam ar sekojošām sekām bendes rokās… Diemžēl, arī mūsdienās šādu tumsonības kalpu pietiek, jo – pašam jau neko nevajag darīt, citi padarīs visu tavā vietā, dzīve jau domāta tērēšanai un izklaidei, ko tur vairs domāt, viss tāpat ir labi… 😀 Un tas ir ātrākais ceļš uz degradāciju.

 7. Beidzot kaut-kas vērtīgs – kautgan Info avotus un Autoru gan būtu interesanti apskatīt.
  Visi tie RENtv un Dennikena nolicēji – lai vispirms izslēdz stereotipus un ieslēdz sen neizmantoto saprātu.
  Perūns vai Pērkons vienalga kā nosauksiet Indijas vēdās tas būs nedaudz savādāk nosaukts – Varuna.
  Gudrīši vispirms, lai izskaidro ar kādām tehnoloģijām ur celtas piramīdas un apstrādāti/pārvietoti pa gaisu megalītie bloki….

  PS Piebilde autoram no manas puses — sakarā ar Romiešu gigantisko lēcienu…
  Patiesībā tie bija Etruski – as bija tik laipni ka ļāva dzīvot romiešu salašņām sev blakus un vēl arī sev uz nelaimi iemācīja viņiem savas tehnoloģijas… Galu galā Etruski paši dabūja vēlāk trūkties no tiem tumsoņām – tā saucamajiem Romiešiem….

 8. Labs 🙂 Pamazām sasniedzam dziļākus tumsonības slāņus.

 9. Piramīdas būvēja dievi jeb citplanētieši, sliecas piekrist hREN TV un pašmāju anonīmie lētu rakšteļu sacerētāji. Aļļo, Monika Z. – ko saki?

 10. LA vai nu atvērusi humoru nodału vai noslīdējusi zinātńu fantastu lētticīgo un pseido pētnieku līmenī atgremojot Von Donikena stila iztēles izvirdumus. Ja tam visam notic tad jau arī senie citplanetiešu milži snauž planētas dzīlēs un gaida brīdi kad vińu pilsētas celsies no Antartikas kūstošiem lediem.

 11. Pirmkārt, autoru studijā! Otrkārt, palūgšu atsauci uz tiem konkrētiem pētniekiem. Treškārt, patiesībā to visu būvēja senlatvieši ar Perūna palīdzību.

  Vienvārdsakot, “lauķenē” redakcijā iestājies pūšļotāju laikmets.

  • Kopsh neatkaribas atjaunoshanas manticiba un citas lidzigas ligas ir kraashni sakuplojushas Latvijaa. Paskat, ko pat tads labi izglitots cilveks kaa Saeimas deputats A.Buikis pauzh par citplanetiesiem un savu “iepriekshejo” dzivi. Nezinu, smieties vai raudat. Sekas ir tadas, ka rodas iespeja manipulet ar cilvekiem, kuri tic shadaam bleenjam un veikli darboni (arii shii sacerejuma autors) to protams izmanto.

 12. Murgojums! kur atsauces uz pētniekiem?

 13. Superigs raksts,ludzu vairāk tādu!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+