Mobilā versija
+12.3°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
20. jūlijs, 2015
Drukāt

Kam veltīt laiku, ko ignorēt? 11 noderīgi padomi tiem, kuriem šobrīd ap 30

1. Dzīves lielās izvēles jāizdara pašam!

1no11
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Kas var būt labāks kā mācīšanās no cilvēkiem, kas jau ir pieredzējuši to, kam ejam cauri? Mācīšanās no citu kļūdām ir daudz nesāpīgāka nekā no savējām.

Piedāvājam apkopojumu no sociālā tīkla “Reddit” par lietām, kuru darīšanu vai nedarīšanu nožēlo četrdesmitgadnieki, kad viņi bija desmit gadus jaunāki. Neatkarīgi no tā vai jūs sāksiet aizraujošu ceļojumu pa trīsdesmitgadnieku pasauli vai arī jūs tuvojaties šā posma beigām, mācieties no tiem, kuri jau to ir piedzīvojoši.

Sociālo spiedienu par to, ko jums vajadzētu būt sasniegušiem, trīsdesmitgadnieki jūt vairāk nekā citi, taču neļaujiet tam jūs apturēt. Jūs varētu regulāri raizēties par to,ka jums vajadzētu jau piederēt mājai, ka jums vajadzētu būt bērniem, jums vajadzētu būt precētai(-am), vai arī jums vajadzētu būt labai karjerai.

Atmetiet šīs gaidas un dzīvojiet dzīvi ar tādu dzīvesstilu, kas dara jūs laimīgus. Nejūtaties kā neveiksminieki tikai tādēļ, ka jūsu dzīvē ir kādas nobīdes no normas – jums ir viena dzīve, ko dzīvot un dariet to pa savam.

 1. Dzīves lielās izvēles jāizdara pašam!
 2. Veltiet laiku vecākiem!
 3. Nelieciet (vienmēr) darbu pirmajā vietā!
 4. Tiecieties tikai ar patīkamiem cilvēkiem!
 5. Aizmirstiet frāzi “esmu par vecu!”
 6. Lieciet sevi pirmajā vietā
 7. Rūpējieties par savu ķermeni!
 8. Izmantojiet iespējas!
 9. Krājiet, investējiet, domājiet par nākotni!
 10. Ļaujieties ceļošanas priekam
 11. Pārāk daudz rūpju par to, ko domā citi

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+