Sports
Ziemas sports

Kamaniņu braucējam Aparjodam otrā diskvalifikācija šīs sezonas četros PK posmos0


Kristeram Aparjodam sezona sākusies ne tā kā gribētos, jo divos no četriem Pasaules kausa posmiem viņš ticis diskvalificēts.
Kristeram Aparjodam sezona sākusies ne tā kā gribētos, jo divos no četriem Pasaules kausa posmiem viņš ticis diskvalificēts.
Foto: Juris Kalniņš

Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods piektdien Leikplesidas trasē Pasaules kausa (PK) ceturtā posma Nāciju kausā saņēma diskvalifikāciju, tādējādi neiekļūdams pamatsacensībās, kurām kvalificējās Inārs Kivlenieks, Riks Kristens Rozītis un Ulla Zirne.

Vieta pamatsacensībās jau iepriekš bija nodrošināta Elīzai Caucei un Kendijai Aparjodei, kā arī divniekiem Jurim un Andrim Šiciem un Kristenam Putinam/Imantam Marcinkēvičam.

Aparjods diskvalifikāciju saņēma tehniska pārkāpuma dēļ. Šosezon viņš jau vienreiz tika diskvalificēts, kad Īglsā pamatsacensībās viņa kamanu sliecei bija neatbilstoša temperatūra.

Vīriem Nāciju kausā uzvaru svinēja Kivlenieks, kurš trasi veica 51,498 sekundēs, tuvāko sekotāju Stepanu Fjodorovu no Krievijas pārspēdams par 0,072 sekundēm.

Tikmēr Rozītis ierindojās 12.vietā, savam tautietim zaudēdams 0,621 sekundi.

Saistītie raksti

Savukārt dāmām Nāciju kausā uzvaru svinēja Krievijas kamaniņu braucēja Viktorija Demčenko, kura trasi veica 44,566 sekundēs.

Zirne viņai zaudēja 0,341 sekundi, kas latvietei deva astoto pozīciju un vietu pamatsacensībās.

Sestdien būs sacensības vīriem un divnieku ekipāžām, bet svētdien būs mači sievietēm un Sprinta kauss.

Šajā Pasaules kausa sezona paredzēti deviņi posmi, sestajam no tiem janvāra vidū notiekot Siguldā. Savukārt pasaules čempionāts norisināsies janvāra beigās Vinterbergas trasē Vācijā.

LA.lv