Latvijā
Kriminālziņas

Auto apzaga naktīs: aiztur 20 gadus vecu garnadzi 16

Foto no notikuma vietas RPP

Aizdomās par automašīnas apzagšanu aizturēts 20 gadus vecs jaunietis, informē Rīgas pašvaldības policija.

6.septembrī īsi pēc pulksten 1.30 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki, patrulējot Iļģuciemā, pamanīja kādu jaunieti, kurš iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā saistībā ar zādzību no automašīnas. Likumsargi ievēroja, ka puisis, pamanot policijas operatīvo transportlīdzekli, aizcērt kādas automašīnas durvis un ātrā solī dodas prom.

Policisti jaunieti apturēja un devās apskatīt automašīnu. Tajā bija atstāta ieslēgta gaisma un visapkārt izmētātas dažādas mantas. Savukārt kreisās puses un bagāžas nodalījuma durvis bija atstātas pusatvērtas.

Jaunietis kategoriski noliedza, ka būtu apzadzis transportlīdzekli. Pie viņa tika atrasti divi mobilie telefoni, automašīnas lādētājs, ārējais barošanas bloks, atslēgas, mūzikas atskaņotājs un citas mantas. 20 gadus vecais jaunietis aizturēts apstākļu noskaidrošanai.

Pārbaudot automašīnas datus, noskaidrots tās īpašnieks un viņa deklarētā dzīvesvietas adrese. Pie cietušā nosūtīta tuvākā policijas ekipāža, lai informētu par notikušo.

LA.lv