Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
13. augusts, 2014
Drukāt

“Kamēr…” sniegs nakts koncertu Jūrkalnes baznīcā

Foto: LetaFoto: Leta

Piektdien, 15. augustā plkst. 22 Jūrkalnes Sv. Jāzepa Romas katoļu baznīcā notiks jau par tradīciju kļuvušais jauniešu kora “Kamēr…” nakts koncerts, pastāstīja kora direktore Kristīne Zvirbule.

“Koncerts jau kopš daudziem gadiem kļuvis par neatņemamu kora “Kamēr…” vasaras nogales sastāvdaļu un ik gadu ar prieku atkal satiekamies ar saviem Jūrkalnes draugiem. Tā ir īpaša, ģimeniska sajūta, ko mēs tur piedzīvojam un patiešām gaidām – satikšanos mazajā Jūrkalnes baznīcā vēlā vasaras vakarā, turpat līdzās esot Jūrkalnes stāvkrastam, jūtot svaigo jūras gaisu un augusta debesīs manāmo zvaigžņu lietu”, tā, koncertu gaidot, stāsta kora mākslinieciskais vadītājs Jānis Liepiņš.

Koncertā Jāņa Liepiņa vadībā koris atskaņos darbus no nesen pasaules pirmizrādi piedzīvojušās starptautiskās programmas “Amber songs” jeb “Dzintara dziesmas”, kas ir 17 latviešu tautasdziesmas, kuras apdarinājuši komponisti no visas pasaules.

Ieeja koncertā – par ziedojumiem baznīcas vasaras durvju izgatavošanai!

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (6)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+