Mobilā versija
+18.1°C
Cecīlija, Cilda
Piektdiena, 28. jūlijs, 2017
13. augusts, 2014
Drukāt

“Kamēr…” sniegs nakts koncertu Jūrkalnes baznīcā

Foto: LetaFoto: Leta

Piektdien, 15. augustā plkst. 22 Jūrkalnes Sv. Jāzepa Romas katoļu baznīcā notiks jau par tradīciju kļuvušais jauniešu kora “Kamēr…” nakts koncerts, pastāstīja kora direktore Kristīne Zvirbule.

“Koncerts jau kopš daudziem gadiem kļuvis par neatņemamu kora “Kamēr…” vasaras nogales sastāvdaļu un ik gadu ar prieku atkal satiekamies ar saviem Jūrkalnes draugiem. Tā ir īpaša, ģimeniska sajūta, ko mēs tur piedzīvojam un patiešām gaidām – satikšanos mazajā Jūrkalnes baznīcā vēlā vasaras vakarā, turpat līdzās esot Jūrkalnes stāvkrastam, jūtot svaigo jūras gaisu un augusta debesīs manāmo zvaigžņu lietu”, tā, koncertu gaidot, stāsta kora mākslinieciskais vadītājs Jānis Liepiņš.

Koncertā Jāņa Liepiņa vadībā koris atskaņos darbus no nesen pasaules pirmizrādi piedzīvojušās starptautiskās programmas “Amber songs” jeb “Dzintara dziesmas”, kas ir 17 latviešu tautasdziesmas, kuras apdarinājuši komponisti no visas pasaules.

Ieeja koncertā – par ziedojumiem baznīcas vasaras durvju izgatavošanai!

Pievienot komentāru

Mecenāts Zuzāns: Sirdsapziņas pārmetumu man nav! (1)No sestdienas, 29. jūlija, līdz 17. septembrim Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja galvenajā ēkā būs aplūkojama mākslas mecenātu Jāņa un Dinas Zuzānu kolekcijas izstāde "TOP no top", kas piedāvās Latvijas mākslas pārskatu neierastā interpretācijā, uzsverot privāto aspektu.
Draugiem Facebook Twitter Google+