×
Mobilā versija
+13.9°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
29. jūlijs, 2014
Drukāt

Kamerona Diaza pamet interviju, aizstāvot draudzeni Drū Berimoru

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Aktrise Kamerona Diaza, kura popularitāti ieguvusi ar lomām tādos kases grāvējos kā “Maska”, “Sliktā skolotāja”, “Būt Džonam Malkovičam”, “Šreks”, “Atriebība sieviešu gaumē” u.c.) pierādījusi, uz ko ir spējīga, lai aizstāvētu savas labākās draudzenes godu. Ar aktrisi un režisori Drū Berimoru Holivudas zvaigzne Kamerona Diaza ir labākās draudzenes jau vairākas desmitgades. Abas ir filmējušās “Čārlija eņģeļu” franšīzē, bet pirms pāris gadiem Diaza bija līgavas māsa draudzenes Drū Berimoras kāzās.

Stāstot par savu drīzumā gaidāmo jaunāko filmu “Seksa video” (“Sex Tape”) radio kanālam “KIIS”, Kamerona Diaza pēkšņi pārtrauca interviju un pameta to. Iemesls bija raidījuma vadītājas neglaimojošie izteikumi par alkohola un narkotiku atkarību, ar ko Drū Berimora cīnījās pusaudzes gados. “Esmu pārliecināta, ka jums nav ne jausmas par to, kā ir cīnīties ar atkarību no narkotikām vai alkohola. Ar to arī apsveicu,” strupi izteikusies Diaza un pametusi interviju, liekot radio šova veidotājiem pārtraukt raidījumu.

Kameronas Diazas jaunākā komēdija “Seksa video” (“Sex Tape”), kuru veidojis “Sliktās skolotājas” režisors Džeiks Kasdans, uz Latvijas ekrāniem iznāk 1.augustā. Filma ir pārpratumiem un piedzīvojumiem bagāts stāsts par kādu pāri, kuriem nākas būt gataviem uz visu, lai nepieļautu sava intīmā video nonākšanu draugu, kolēģu, radu un kaimiņu rokās. Diazas ekrāna partneris aktuālajā filmā ir komēdiju “Es mīlu tevi, vecīt” un “Aizmirst Sāru Māršalu” zvaigzne Džeisons Segels.

Komēdijas “Seksa video” treileris:

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+