Kamerūnas futbolisti pārdeva spēles? 0

Kamerūnas Futbola federācija nākusi klajā ar paziņojumu, ka veiks izmeklēšanu par Vācijas žurnālā “Der Spiegel” publiskoto informāciju, ka septiņu Kamerūnas izlases spēlētāji Pasaules kausā Brazīlijā bija iesaistīti spēļu sarunāšanā. Kamerūnieši zaudēja visās trīs spēlēs – 0:1 pret Meksiku, 0:4 pret Horvātiju un 1:4 pret Brazīliju.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām

Īpašas aizdomas krīt uz maču pret horvātiem, kurā vairāk kā puslaiku nācās spēlēt mazākumā, jo Aleksandrs Songs 40. minūtē par vicināšanos ar dūrēm saņēma noraidījumu. Tobrīd rezultāts bija 0:1, bet, spēlējot desmit vīru sastāvā, Āfrikas komanda ielaida vēl trīs vārtus. “Daži spēlētāji izturējās ļoti slikti, tāpēc ielaidām četrus vārtus. Spēlēt mazākumā nav viegli, taču tas nav nekāds attaisnojums. Pat tad, kad bijām pilnā sastāvā, dažu spēlētāju rīcība nebija pieņemama,” aizdomas, ka kaut kas nav kārtībā, radās arī Kamerūnas izlases galvenajam trenerim vācietim Volkeram Finkam.

FIFA pagaidām nav paziņojusi, ka gatavotos likt zem lupas Kamerūnas izlasi.