Mobilā versija
+7.0°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
3. aprīlis, 2013
Drukāt

Kamieļi cēlušies no Arktikas


Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Kanādas zinātnieki noskaidrojuši, ka mūsdienu kamieļu senči pirms trīsarpus miljoniem gadu dzīvojuši Arktikā.

 

Ar šādu atklājumu viņi nākuši klajā, izpētot Arktikā atrastu jau fosilijā pārvērtušos dzīvnieka kājas kaulu, raksta britu laikraksts “The Daily Telegraph”. Domājams, kamieļa senči bijuši līdz pat trīsarpus metriem gari un ar vienu kupri, kurā uzkrājās tauki, kas dzīvniekiem palīdzēja izdzīvot Arktikas mežos, kur tolaik gan nebija tik auksts. Evolūcijas ceļā mūsdienu kamieļiem tauki, kas tiem uzkrājušies kupros, palīdz atvēsināsiet karstajā tuksneša saulē.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+