×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.3°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
10. novembris, 2014
Drukāt

Kampaņā SOS ģimeņu atbalstam saziedoti 32 270 eiro

Foto: ShutterstockFoto: Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Sociālās kampaņas “Neviens nav vainīgs, bet bērns bez ģimenes nav laimīgs!” laikā tā saukto SOS ģimeņu atbalstam saziedoti 32 270 eiro, informē Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas pārstāve Dace Dzedone.

Vislielākā atsaucība ir bijusi “Rimi” un “Supernetto” veikalos, kur izvietotajās ziedojumu kastītēs kopā saziedoti 23 200 eiro. Pateicoties “SEB bankas” klientu atsaucībai, ziedoti papildus 3600 eiro, bet pārējie ziedotāji izvēlējušies ziedot kampaņas mājas lapā, izmantojot ziedojumu tālruni, ziedojuma īsziņas un veikalos “K-Rauta” izvietotās ziedojumu kastītes.

Sociālā kampaņa “Neviens nav vainīgs, bet bērns bez ģimenes nav laimīgs!” noslēgusies ar izstādes “Saruna ar bērnu sevī” atklāšanu. Izstādē apvienojušies mākslinieki no Latvijas un Vācijas, lai runātu par bērnības nozīmi ikviena cilvēka dzīvē.

Jau vēstīts, ka kampaņas “Neviens nav vainīgs, bet bērns bez ģimenes nav laimīgs!” laikā sabiedrība iepazīstināta ar iespējām kļūt par bērnu namos mītošo bērnu viesģimeni, audžuģimeni, aizbildni vai adoptētāju. Tāpat aicināts atbalstīt ģimenes, kuras jau ir pieņēmušas bez vecāku gādības palikušos bērnus. 

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir nevalstiska labdarības organizācija, kas veido un atbalsta SOS audžuģimenes bez vecāku gādības palikušiem bērniem un uztur ģimeņu atbalsta centrus vairākās Latvijas pašvaldībās. Divu SOS bērnu ciematu audžuģimenēs (Īslīcē un Valmierā), kā arī SOS jauniešu mājās Jelgavā un Iecavā – atbalstu, drošību un jaunas mājas raduši 150 bērni un jaunieši no visas Latvijas.

SOS ģimeņu atbalsta centri ik gadu sniedz nepieciešamo atbalstu un palīdzību vairāk nekā 500 bērniem no Valmieras, Rīgas, Bauskas, Olaines un Cēsu novadu sociālā riska ģimenēm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+