×
Mobilā versija
+9.8°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
23. marts, 2015
Drukāt

Kampars: ja apstiprināsies informācija par šaudīšanos, Stradiņu no “Vienotības” izslēgs (11)

Foto - LETAFoto - LETA

Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) loceklis Sigords Stradiņš piedalās pirmajā jaunievēlētās CVK sēdē.

Ja apstiprināsies plašsaziņas līdzekļos izskanējusī informācija, ka partijas “Vienotība” biedrs Sigords Stradiņš šaudījies Rīgā, Biķernieku mežā, viņš no partijas tiks izslēgts, aģentūrai BNS pavēstīja partijas “Vienotība” ģenerālsekretārs Artis Kampars.

Viņš norādīja, ka ar pašu Stradiņu par notikušo vēl nav runāts, taču tas tikšot darīts.

“Ja tiešām izrādīsies, ka viņš ir šaudījies… Šādiem cilvēkiem partijā vietas nav,” sacīja Kampars.

Tāpat Kampars piebilda, ka Stradiņš jau ilgāku laiku nav uzskatāms par aktīvu “Vienotības” biedru, jo “vismaz divus gadus partijā nav redzēts”.

Latvijas Televīzija svētdien ziņoja, ka par šaudīšanos Biķernieku mežā aizturēts bijušais ” Vienotības” pārstāvis Centrālajā vēlēšanu komisijā Stradiņš. Viņu aizturējis “Ghetto Games” organizētājs Raimonds Elbakjans, kurš kopā ar saviem vecākiem un bērniem bija devies pastaigā.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Ja man uzmācas dzērājs, vai zaglis, kas apdraud manu drošību tad arī man viņš tūlīt jāšauj nost.
  Nevis narkotikas vajag atļaut audzēt Latvijā, bet vajag pārdot ieročus, lai sevi aizsargātu.

 2. Drīz šādu cilvēku būs jau pietiekami,lai dibinātu paši savu partiju!

 3. Lai Kampars stāv pie ratiem. Ne viņam lemt. Ja suns uzbrūk, jāaizstāvas. Kamparam pašam vēl jātiek skaidrībā ar tumbočkas lietām, ne lemt, kuru sodīs, kuru ne.

 4. Es brīnos, kā Kampars ir kļuvis par partijas sekretāru, vai tur tiešām neviens nesaprot, cik stulbs ir šis cilvēks. Laikam jau ne viņš vienīgais šajā partijā.

 5. par Taisnu tiesu Atbildēt

  Vai Kampars arī pa to suņaino meža ceļu skrēja, ka zina kā tās lietas bija īstenībā?

 6. Par ko cepiens? Cilvēks izmanto savas likumīgās tiesības aizsargāties no nepieskatītiem, bīstamiem suņiem un padumjiem suņu saimniekiem. Kāds neadekvāts civlis metās viņam virsū un atņem ieroci. Jāsaka, ka žetons ieroča īpašniekam, ka uzbrucēju nenolaida no kātiem, uz ko viņam bija visas tiesības. Kāds te sakars ar politiku un partijas piederībām?
  Katrs sū#$%da brālis no šī gadījuma cenšas izsist sev politisko kapitālu. Būtu kāds reāli iecepies par suņu un viņu saimnieku pienākumiem. Pirms kāda laika dzīvoju Oslo, kur skriešana un velo braukšana pa apkārtnes mežiem ir ļoti populāra. Arī tur pastaigājās suņi un viņu saimnieki. Jāsaka, ka vairāku mēnešu laikā neredzēju nevienu suni kurš rietu uz garām skrienošu vai ar velosipēdu braucošu cilvēku, kur nu vēl skriešanu pakaļ, vai raušanos ārā no saimnieka pavadas!

 7. Tā ir visatļautība – vainīgi suņu saimnieki – bet to jākārto likuma kārtībā, bet ne Vienotības biedram ar ieroci. Tas atkārtoti liecina uz kurieni ” dodas” Vienotība!

 8. Nē, nu tiešām aunu bars! Tā vietā, lai beidzot sāktu risināt nepieskatīto suņu un viņu pusdebīlo saimnieku problēmu, izķengās un “noraks” normālu cilvēku.
  Bēdīgi! 🙁

 9. Kolsālakais p”armācišanas ierocis agrāk bija ar sāli lādeta bise. Ar to vajadzētu pārmācīt klejojošu suņu saimniekus. Pašus suņus ar. Kā var iet trenēties skriešanu, ja tev pastāvīgi biksēs metās kāds klejojošs keancis. Es varu saprast vēlēšano šādu kranci nošaut. Saimnieku pārmācīt ar sāls lādiņu bikšu dibenā.

 10. Drosi varat laist savus Baskervilus Aboltinas tuvuma,Vienotibas biedri laus sevi apest,bet dzivniekus neaiztiks 😀

Draugiem Facebook Twitter Google+