Mobilā versija
Brīdinājums +17.5°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
3. marts, 2017
Drukāt

Nav “drošs lietošanai”: Kanādā atsauc 81% stipru degvīnu (3)

Foto: © dla4 - Fotolia.comFoto: © dla4 - Fotolia.com

Kanādas varasiestādes piektdien atsaukušas vairākus simtus degvīna pudeļu, jo tajās tika konstatēts 81% liels alkohola līmenis, kas ir divreiz vairāk nekā bija norādīts uz pudeļu etiķetes.

654 “Georgia Bay Vodka” degvīna pudeles tika izgatavotas “pirms pareizas atšķaidīšanas, lai panāktu norādīto 40% alkohola saturu uz vienību”, paziņoja Kanādas Pārtikas pārbaudes pārvalde.

“Tā rezultātā skartajai partijai bija 81% alkohola satura uz vienību,” piebilda pārvalde.

Paziņojumā norādīts, ka “nav ziņots par saslimšanām”, kas būtu saistītas ar šī degvīna dzeršanu.

Ontārio Alkoholisko dzērienu kontroles pārvalde (LCBO) brīdināja, ka šis degvīns nav “drošs lietošanai”.

“80% alkohola satura produkta patērēšana var izraisīt nopietnas slimības,” uzsvēra LCBO, aicinot klientus atdot šīs degvīna pudeles ikvienā LCBO veikalā, par ko tiks atmaksāta nauda.

2011. un 2015.gadā Kanādā tika atsauktas alkoholisko dzērienu pudeles, jo dažās pudelēs varasiestādes atrada stikla lauskas.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Šito šņabja partiju uz ruslandi… tur viss sākas ar 81… un ticiet… neviens nesūdzēsies, ka ugunsdzira, kas nākusi no indiāņzemes, ir par stipru izslāpušajiem visā plašajā ruslandē…

  2. Vai kanādieši tik stulbi, ka paši neprot piešaut klāt cik vajag ūdeni, ka jāved atpakaļ uz rūpnīcu atšķaidīt ???

Itālija draud vairs neuzņemt nelegālos migrantus (1)Ārvalstu kuģi, kuros tiek vesti jūrā uzņemtie nelegālie imigranti, Itālijas ostās netiks uzņemti, ja vien citas Eiropas Savienības (ES) valstis neuzņemsies lielāku atbildības slogu imigrācijas krīzes risināšanā, trešdien pavēstīja augsta ranga informācijas avots valdībā.
Ķīnas karakuģi uz Baltijas jūruPlānotā Ķīnas karakuģu piedalīšanās jūlija nogalē Baltijas jūrā gaidāmajos manevros kopā ar Krieviju var pastiprināt spriedzi reģionā, uzskata Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkevičs.
Draugiem Facebook Twitter Google+