×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
29. novembris, 2014
Drukāt

Kanādā atsaucīgi uzņem filmu “Akmeņi manās kabatās”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 28. novembrī, Otavā notika animācijas filmas “Akmeņi manās kabatās” seanss, un tās skatītāju vidū bija arī režisore Signe Baumane, vēsta Ārlietu ministrija.

Filmas noslēgumā skatītājiem bija iespēja uzdot režisorei jautājumus par filmas tapšanu. Jautājumu un atbilžu sesiju lieliski papildināja režisores spēle ar improvizētiem akmeņiem, kas tika mesti skatītājiem. Arī skatītājiem vajadzēja atbildēt uz režisores jautājumiem, un pareizo atbilžu autoriem režisore pasniedza balvas.

Animācijas filma pieaugušajiem “Akmeņi manās kabatās” ir uz patiesiem notikumiem balstīts stāsts par piecām S. Baumanes dzimtas sievietēm, ieskaitot pašu filmas autori, – viņu cīņu ar dzīves pārbaudījumiem, depresiju un neprātu. Filmā Latvijas vēstures līkloči savijas ar personīgiem pārdzīvojumiem un stāstiem par ģimenes noslēpumiem, mīlestību, kā arī laulību.

Filmas “Akmeņi manās kabatās” izrāde notiek ES filmu festivāla ietvaros. Festivālu organizē Kanādas filmu institūts sadarbībā ES dalībvalstu vēstniecībām Kanādā. Festivāls Otavā notiek jau 29. reizi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+