×
Mobilā versija
+8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
14. aprīlis, 2015
Drukāt

Kanāda nosūtīs uz Ukrainu 200 militāros instruktorus (5)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Kanāda nosūtīs uz Ukrainu 200 militāros instruktorus, otrdien informēja Kanādas valdība.

Kopā ar ASV un Lielbritānijas karavīriem Kanāda palīdzēs Ukrainai “tās centienos saglabāt suverenitāti un stabilitāti, saskaroties ar Krievijas agresiju”, norādīts Kanādas paziņojumā.

Kanādas karavīri Ukrainā atradīsies no šī gada vasaras līdz 2017.gada 31.martam.

Kanādas instruktori apmācīs Ukrainas karavīrus tādos jautājumos kā atmīnēšana, militārās policijas taktika, militārā medicīna, lidojumu drošība un loģistika.

Kanāda arī nodrošinās Ukrainas karavīriem individuālās un apakšvienību taktiskās apmācības.

Apmācības notiks Rietumukrainas pilsētā Javorivā Polijas robežas tuvumā, kā arī Rietumukrainas pilsētā Kamjanecā-Podiļskā, kur atrodas Ukrainas Aizsardzības ministrijas atmīnēšanas centrs.

Kanāda līdz šim ir piegādājusi Ukrainai neletālo bruņojumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. un kā tā kanāda pati pēc tam skies pa pasauli bļaudama ja nedo dies kādu tur nošaus, bet gan jau ka nošaus, tur kā nekā pilsoņu karš notiek.

  • Kanādas instruktori atradīsies Ukrainas rietumos — vairāk nekā 1000 km no frontes.

   • pat kijevā notiek sadursmes ko var par kaujām nosaukt. ukrainā šobrīd ir vismaz 10 palielas privātās armijas un tās nepakļaujas porošam. kad viš atlaida gubernatoru- oligarhu. kijevā izcējās pat ļoti nopietna sadursme ar nopietnu upuru skaitu un nopietnu ieroču iesaisti. tik musu medijos to nedriksteja rakstīt, jo jārada iespaidz ka nu tik visa ukraina pret krieviju. tas nebut ne tuvu nav tā. tur katrs cenšas noplēst sev gabaliņu pīrāga un tāpec ieintresēti karadarbibā jo juku laikos var vairāk sagrābt

  • tas bus velviens Krievijas kriminalas agresijas pieradijums un Kanada labprat tad pilna rikle vainotu Putina rezimu!

   • nu kijeva teiksim labprāt pierakstitu Atbildēt

    labā spārna armijas, vai brīvprātigo bataļjona zvēribas kaujiniekiem no pretejās puses, bet pēdejā laikā tas izdodas arvien retāk. edso novērotāji apšauditi pie kijevas nepiekrīt ka to darijuši ” seperātisti” ari lielāko tiesu no tagadejā pamiera ” pārkāpumiem” edso neapstiprina. pēdejais bija ka ziņoja ka edso noverotājus ar mīnmetējiem apšaudijuši, ka tie paglābušies tik varonigās ukrainas armijas paspārnē, 2 dienas musu mediji šumējās, un edso šo ziņu neapstiprināja. propogandas meli vairs kijevai īsti neiet cauri

Draugiem Facebook Twitter Google+