Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
7. februāris, 2014
Drukāt

Kanādā rādīs Jāņa Norda filmu “Mammu, es tevi mīlu”

Skats no filmas "Mammu, es tevi mīlu".
Publicitātes fotoSkats no filmas "Mammu, es tevi mīlu". Publicitātes foto

Sestdien, 8. februārī, Kanādas galvaspilsētā Otavā tiks izrādīta režisora Jāņa Norda veidotā spēlfilma “Mammu, es tevi mīlu”, portālu LA.lv informēja Ārlietu ministrija.

Latviešu filmu demonstrēs Baltijas un Ziemeļvalstu filmu festivāla Bright Nights jeb “Gaišās naktis” ietvaros. Festivālu rīko Baltijas valstu un Ziemeļvalstu vēstniecības Kanādā sadarbībā ar Kanādas Filmu institūtu. Festivāla oficiālā atklāšana notika jau 1. februārī ar igauņu dokumentālo filmu “Asinsgrupa”, kas vēsta par Igaunijas karavīru misiju Afganistānā.

Filmu festivāls Otavā notiek jau ceturto gadu, un šai laikā ir iemantojis publikas ievērību. Festivāls ir iekļauts Otavas ziemas festivāla “Winterlude” oficiālajā programmā.

Latvijas vēstniecība pateicas filmu studijai “Tanka” un producentei Alisei Ģelzei par atsaucību un veiksmīgo sadarbību filmas “Mammu, es tevi mīlu” izrādīšanā Otavā.

Pievienot komentāru

"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+