×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
20. septembris, 2016
Drukāt

Kanādā stāsies spēkā jauni ceļošanas ierobežojumi

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Kanādā 30.septembrī stāsies spēkā jauni ceļošanas ierobežojumi, kas paredz, ka to valstu pilsoņiem, kam nav nepieciešama vīza ieceļošanai Kanādā, ir jābūt nokārtotai elektroniskajai ceļošanas atļaujai, otrdien atgādinājusi Kanādas Imigrācijas ministrija.

Elektroniskās ceļošanas atļaujas bija plānots ieviest jau no marta vidus, bet tehnisku problēmu dēļ tika noteikts pārejas periods, kas noslēgsies 30.septembrī.

Jaunie noteikumi neattieksies uz ASV pilsoņiem, bet citu valstu pilsoņiem, tostarp arī tiem, kas ceļos caur Kanādu tranzītā, pirms došanās uz Kanādu internetā būs jānoformē elektroniskā ceļošanas atļauja, kas izmaksās septiņus Kanādas dolārus (4,8 eiro).

Pēc pieteikuma aizpildīšanas internetā personai e-pastā tiks nosūtīta atļauja, kas būs spēkā piecus gadus.

“Vairums pretendentu tiek apstiprināti pāris minūšu laikā. Tomēr dažu pieteikumu apstrādāšanai var būt nepieciešamas vairākas dienas, tādēļ negaidiet līdz pēdējai minūtei,” norādīja ministrija.

Kanādas ieviestie pasākumi ir līdzīgi tiem, kurus 2008.gadā ieviesa ASV. Tie attieksies uz vairāk nekā trim miljoniem ceļotāju gadā no vairāk nekā 50 valstīm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+