Mobilā versija
-2.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
31. decembris, 2014
Drukāt

Kanādā uzbrucējs nogalina astoņus cilvēkus, nošaujas pats

Kadrs no videoKadrs no video

Kanādas rietumu pilsētā Edmontonā kāds vīrietis nošāvis astoņus cilvēkus un pēc tam nošāvies pats, otrdien informēja policija.

Seši nogalinātie ir pieaugušie, bet divi – bērni.

Pēc policijas sniegtajām ziņām, vispirms uzbrucējs nošāvis 37 gadus veco Sindiju Duongu viņas mājās Edmontonas rietumos, bet pēc tam nošāvis divus vīriešus un trīs sievietes 25 līdz 50 gadu vecumā, kā arī zēnu un meiteni, kas bija jaunāki par desmit gadiem, viņu mājās pilsētas ziemeļaustrumos.

Pēc tam slepkava devies uz kādu vjetnamiešu restorānu, kurā viņam bijušas biznesa intereses, kur nošāvies, informēja policija, kas notikušo raksturo kā sadzīves vardarbību.

Policija neatklāj uzbrucēja identitāti, taču norāda, ka viņš jau kopš 1987.gada izdarījis vairākus kriminālpārkāpumus, kas saistīti ar sadzīves vardarbību un seksuāla rakstura uzbrukumiem. Slepkavību izdarīšanas laikā uzbrucējs atradies depresīvā stāvoklī.

Pievienot komentāru

EK rosina veidot Eiropas aizsardzības fonduPlāno ietaupīt līdz 100 miljardiem eiro gadā bruņojuma iegādē
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+