×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
28. oktobris, 2016
Drukāt

Kanādas aizsardzības ministrs Rīgā: Kodolretorika no Krievijas nav laba zīme (12)

Kanādas nacionālās aizsardzības ministrs Hardžits Sadžans un bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga piedalās drošības un ārpolitikas foruma "Rīgas konference 2016" atklāšanas sesijā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.Kanādas nacionālās aizsardzības ministrs Hardžits Sadžans un bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga piedalās drošības un ārpolitikas foruma "Rīgas konference 2016" atklāšanas sesijā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Foto - LETA

“Pat Krievija zina, ka diskusija par kodolieročiem, nav pozitīva zīme pasaulē. Mēs ceram, ka mūsu atturēšanas misija dos iespēju Krievijai atgriezties pie dialoga,” uz “La.lv” jautājumu par pēdējā laikā no Krievijas puses nākošo retoriku par iespējamu kodolieroču pielietošanu piektdien preses konferencē ārlietu un drošības politikas forumā “Rīgas konference” atbildēja Kanādas aizsardzības ministrs Hardžits Sadžans.

“Diemžēl [Krievijas] darbības runā skaļāk par vārdiem. NATO šo situāciju izvērtēs, un tās valstis strādās kopā, ” sacīja ministrs, runājot par iespējām atgriezties pie dialoga un uzsvēra atturēšanas politikas nozīmi.

Krievijas medijos pēdējās dienās parādījušās plānotās ballistiskās raķetes, sauktu par “Satana-2” attēli, kuras darbības rādiuss ir 11 000 kilometri un spējīga iznīcināt Francijas vai ASV Teksasas štata lielu teritoriju.

Teorētiski to var skatīt arī kā informatīvā kara sastāvdaļu, jo plānoto Krievijas raķešu dizaina parādīšanās Krievijas medijos sakrita ar NATO Aizsardzības ministru sanāksmi Briselē šonedēļ, kurā tika izklāstīti NATO bataljonu izvietošanas plāni Baltijas valstīs un Polijā, kuru mērķis ir atturēt Krieviju no agresijas.

Pirms tam konferences ievaddiskusijā viņš uzsvēra, ka NATO ir par dialogu, ir radīta aizsardzības vajadzībām, bet esošā situācija parāda, ka attiecību veidošanā “bumba pašlaik ir Putina rokās”.

Savukārt bijušais NATO ģenerālsekretārs Anderss Fogs Rasmusens uzsvēra, ka komunistu laikā neesot dzirdēts par kodolieroču pielietošanu no PSRS puses. “Jāskatās, kā šī retorika attīstās. (..) Ja no Krievijas pastiprināsies provokācijas, pastiprināsies kodolretorika, tad NATO ir jāpalielina savas kodolspējas,” uzsvēra Rasmusens.

Bijušais NATO ģenerālsekretārs arī uzsvēra, ka Austrumeiropā varētu veidot patstāvīgas NATO bāzes, ja Krievija turpinās būt agresīva.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Pavļiks Mazpisāns Atbildēt

  Mans brālēns muļķa Ontūns (viņš saucas par “Mazpusānu”, jo domā, ka tā ir smalkāk) ir pānācis uz šejieni ar savu spamošanu no “Neatkarīgās”. Neņemiet viņa ārdīšanos nopietni, jo bērnībā viņam ķēve pa spanni iespēra. Nav vērts viņa murgus vispār lasīt…

 2. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Lai valdītu pār cilvēku, atliek viņu tikai iebiedēt, jo – bailes vienmēr bija un būs pats drošākais cilvēku krāpšanas un paverdzināšanas līdzeklis.”

  Un, arī: “Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku.”

  =======

  Mediju ziņa (2015. gads): “ASV bruņotie spēki, kas ir izvietoti Austrumeiropas sabiedroto valstu teritorijās (tajā skaitā – arī Latvijā, Lietuvā un Igaunijā jeb Baltijas valstīs, kas gluži pamatoti tiek dēvētas un arī uzskatītas par NATO militārā bloka kontrolētās globālās teritorijas austrumu virziena “buferzonu”), ir gatavi dot prettriecienu Krievijas iespējamajai agresijai, negaidot NATO kolektīvās drošības procedūras iedarbināšanu, kas ir noteikta “Ziemeļatlantijas līguma” 5.pantā”, esot publiski “nācis klajā ar paziņojumu ASV vēstnieks NATO militārajā aliansē Daglass Lūts”. “Īpaši svarīgi ir tas, ka ASV Bruņoto spēku vienības, ieskaitot sauszemes, gaisa un jūras spēku vienības, jau ir izvietotas NATO Austrumeiropas sabiedroto teritorijā”, esot “norādījis šis “amerikas savienoto valstu” (ASV) valdības ārlietu resora augsta ranga ierēdnis”. «Mēs, ASV pārstāvniecība NATO un “amerikas savienoto valstu” (ASV) valdība, saprotam, ka lai tiktu piemērots 5.pants, ir jāgaida visu 28 sabiedroto akcepts. 5.pants nozīmē – lai katra NATO militārā bloka dalībvalsts sniegtu atbildi, bet – ASV ir pienākums reaģēt arī uz divpusējo principu pamata, neraugoties uz to, kas notiek Ziemeļatlantijas militārā bloka (NATO) padomē», esot “paudis ASV pārstāvis NATO blokā”. “Šāds politisks lēmums jau ir pieņemts un mūsu (ASV) spēki ir uz mūsu (ASV) interešu telpas austrumu robežām un paliks tur, kā sacīja prezidents Obama, tik ilgi, cik tas mums (ASV) būs nepieciešams”, esot “uzsvērti apgalvojis un atgādinājis šis ASV valdības augsta ranga pārstāvis”…
  ——-
  Mediju ziņa (2015. gads): “Valdības locekļi aiz slēgtām durvīm nolēma, ka tiks lūgta pastāvīga NATO militāro spēku klātbūtne Latvijā”, žurnālistiem sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma ( “V-“jenotība” ). «Mēs izvērtējām, kā tiek pildīti NATO “Velsas samita” lēmumi, un tie tiek pildīti saskaņā ar plānu – valdības ministri izskatīja šīs valsts pašreizējā “aizsardzības ministra” R. Vējoņa ( ZZS jeb “hūtes naftaspāķi” ) politiski atbildīgi vadītās “aizsardzības ministrijas” (AM) atbildīgo pārstāvju sagatavoto informatīvo ziņojumu par Latvijas dalību tā dēvētajā “ziemeļatlantijas līguma organizācijā” (NATO) pagājušajā gadā (2014.) un mēs piekritām, ka Latvija grib pastāvīgo NATO militāro spēku klātbūtni Latvijā un Baltijas valstīs», klāstīja premjere Straujuma. “Uz jautājumu, vai Latvija nosūtīs oficiālu lūgumu NATO militārā bloka vadības locekļiem, šī valdības vadītāja (Straujuma) atbildēja, ka šādu vēstuli iesniegs Latvijas “nacionālo bruņoto spēku” (NBS) komandieris kopā ar abu pārējo Baltijas valstu pārstāvjiem”…
  ——-
  MZ hroniskā ikdiena (2015. gads): Šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “valstī” agonējošās LUMPEŅU “titulnācijas” totālas degradācijas un neatgriezeniskas pašiznīcināšanās marasms turpinās, VĒL JOPROJĀM. Tajā skaitā un īpaši jau derdzīgi – arī “reflektējoties” šīs pašreizējās SILES “valsts” varas SISTĒMAI verdziski pakalpīgajos un bezcerīgi truli “lojālparEJotiski orientētajos”, proāmurikāniskas deRmolibersatu militārhistēriskās propagandas zombējumu ikdienišķi masīvi tiražējošajos masmēdekļos…
  ——-
  .
  “Maitas putni KARU ķērca…”
  ( “latv(ĀN)ijas” SILES “valsts” versija 1.0.K )
  ( aktuālais prātuļojums – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Maitas putni karu ķērca” ~
  SILES rukšķu varza brēca:
  “Jeņķu “bosi” karot taisās,
  Mums pa “shēmu” jāpamaisās!”
  .
  “Maitas putni karu sauca” ~
  SILES rukšķi ‘gaisu jauca’:
  “Jevro “šefi” karot grasās,
  Mums – kaut “buferzōna” prasās!”
  .
  “Maitas putni karu alka” ~
  MUĻĶU zemes “politsvalkā”,
  SILES rukšķi nezin mēra,
  Kviekt pēc asinīm un sēra:
  .
  “NOZOMBĒSIM “glupos baurus”,
  Masmēdekļos MELU aurus,
  Tiražējot, biezā slānī ~
  Lai šie “austrumkraju” gānī:
  Rusofobiem lai caur zobim,
  Ķērciens sprūk (dēļ ‘fiškas robiem’) ~
  “Krievi nāk!!!” un “Karu gaidām!!!”
  (Ar ko “glupo pūli” baidām).
  Rasistiem lai rīkles skaļas:
  “Netrūks “lielgabalu gaļas”,
  “rietumalianses blokam” ~
  Karosim, kaut plikām …(rokām)!!!”
  .
  Naciķi lai “palaiž žaunas”:
  “Štrunts, ka pastalas nav jaunas,
  “Humpalvešas” – jeņķu stilā,
  “Kamuflāžas” tonī (zilā),
  “Pancervāģi” – andelēti,
  Britu “šrotā” (NE jau lēti!),
  Duļibāni – stobriem līkiem
  (Bliezt ap stūri brāķa “rīkiem”),
  “Karakungi” – treknām miesām,
  “Karakalpi” – formām liesām ~
  Galvenais, lai slaktiņš sākas:
  Izkaus latv(ĀŅ)us, kā nākas!!!…”
  .
  “sabiedrotie” kūda “lempjus,
  Audzēt bruņošanās tempus” ~
  Šie (no “āmurikas” krastiem?!),
  Suflē “euroliberastiem”,
  Ko un kā lai “bauri” dara,
  Kas pa skaļo ķērc pēc kara:
  “Piķi šķiest “pēc pilnas fāzes” ~
  “aliansei” – uzbliezt “bāzes”,
  Lūžņus – dārgi pārdot lūgties,
  Masmēdekļiem – ‘fiškā jūgties’:
  “okupantus” – saukt un gaidīt!
  Latv(ĀŅ)us – ar slāviem baidīt!!!…”
  .
  Kamēr ķērktais karš nav jūtams,
  “Mesidžu” priekš lohiem sūta,
  MUĻĶU zemes SILES balsti:
  “”Hibrīdkarš” JAU grauj šo “valsti”!!!
  “Frontes līnija” iet cauri,
  MUĻĶU zemei, “glupie buari”!!!
  (Tā JUMS masmēdekļi ‘borē’,
  Ko MĒS “turam īsā šņorē”…)
  ATKAL “Krievi nāk!!!”, ak šausmas!…”
  (Kaut – NAV ķērcējiem ne jausmas,
  Kas tas “hibrīdkarš” tāds skaitās ~
  Galvenais = ķērkt: “Lācis aitās!!!”…)

  “Maitas putni karu ķērca,
  Knābjus asinsplūdos mērca,
  Miesas plosot, mošķu barā,
  Aptrakuši, bezsakarā…”
  .
  SILES maitas kviec pēc kara ~
  Rukšķiem šļūk no zobiem vara,
  MUĻĶU zemes SILES “valstī”?
  (Diez, cik LUMPEŅU šos balstīs?…)

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 3. Nu un ko tā asinskārā pensionētā kanādas pīle lien ekrānā un visām mucām par spundi. Viņa atbalstīja un aicināja iznīcināt Irāku un tās likumīgo vadoni. Viņa aicināja un atbalstīja likumīgās varas un valsts iznīcināšanu Lībijā. Bety mēs vēl viņai labu pensiju maksājam. Mūsu valsts budžetu izmanto svešu zemju okupācijai un iekarošanai.

 4. Сикх смотрится очень классно. Ему бы ещё национальный костюм да саблю в руки, вообще был бы отпадный вид.
  А так, всё что было сказано, это обычное бла бла бла со стороны НАТО, которое не стоит и ломаного гроша. Привычный трёп о российской угрозе. Напомню, единственная в мире страна, которая применила ядерное оружие, это ваша любимая Америка. Она перед бедными японцами не извинилась до сих пор и не собирается этого делать.

  • krievnacistu sitējs Atbildēt

   Ech mõ timojā, seirds jau dūdas meilībās …

   • Одна и та же волынка это у вас, и у ваших друзей из НАТО. Всё одно и тоже бубните. А по факту, проблему включения транспондеров при полётах в районе балтийского моря отказались обсуждать даже на уровне экспертов.
    Да, и в ответ вам: а вы латышский нацист! Ну цензура, как поступите?

 5. Krievija tā vien prasās pa purnu. Nolādēts tas krievu fašists putins.

  • Ты бы лучше свою «пурну» поберёг, что ли. А то подкрадётся незаметно кто нибудь из своеобразных, и ку ку тебе.

 6. Komunistu laikos Hruščovs draudēja pasaulei parādīt Kuzjas māti un aprakt,, imperiālistus,,.,,,Imperiālisti,, ilgi nevarēja atšifrēt kas ir Kuzjas māte,beigās izrādījās ,ka tā ir miljons megatonnu jaudīga ūdeņraža bumba.Pirms tam ar tādu pašu tikai uz pusi mazāk jaudīgu bumbvedējs TU- 95 knapi aizlidoja ar 20 tonnu smago bumbu un nometa to virs Novaja Zemļa .Bumbvedējā lielā bumba netika iekšā ,to piekarināja ārpusē,iepriekš nogriežot bumbu nodalījuma lūkas,bet lai atvieglotu svaru lidmašīnā iepildīja mazāk degvielu.Sprādziena brīdī piloti sajuta karstumu un triecienvilni ,pēc kā apdulluši knapi atgriezās lidlaukā lai saņemtu zelta zvaigzni un Leņina ordeni.Sātans-2 ir briesmīgāks nāves rīks ,kas vairs nepilda komunisma izplatīšanas idejas pasaulē ,bet tam jānodrošina krievu pasaules izplešanos.

 7. pēc lasītā, bet labs Atbildēt

  labi teikts –
  ”Klasika

  Kremlis : Ja ienaidnieks nepadodas un to nevar uzvarēt , nu ,,hren s nim “” , atradīsim citu ienaidnieku.”

Draugiem Facebook Twitter Google+