×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
4. jūnijs, 2012
Drukāt

Kanādas policija aiztur par šaušanu lielveikalā aizdomās turēto

Kanādas lielākās pilsētas Toronto policija aizturējusi cilvēku, kas tiek turēts aizdomās par apšaudi lielveikalā, kurā nogalināts viens un ievainoti septiņi cilvēki.

Kāds vīrietis sestdienas vakarā sāka šaut Kanādas lielākā tirdzniecības centra “Eaton’s Centre” ātrās ēdināšanas restorānu zonā un simtiem cilvēku paniski metās bēgt, izraisot drūzmu. Šāvējs no notikuma vietas aizbēga un policija uzsāka viņa meklēšanu. Policijas seržants Braiens Borgs sacīja, ka nošautais ir 24 gadus vecs vīrietis Ahmeds Hasans, kurš līdz ar vēl vienu apšaudes brīdī klātesošu vīrieti tika turēts aizdomās par saistību ar organizēto noziedzību. Policija uzskata, ka apšaude sarīkota ar iepriekšēju nodomu. “Vēl notiek Hasana līķa autopsija, un es nevaru norādīt nāves cēloni,” sacīja Borgs. Toronto policijas priekšnieks Bils Blērs pirms tam paziņoja, ka, spriežot pēc upura ievainojumiem, uzbrucēja mērķis ir bijis viņu nogalināt.

Policija lūdza pieteikties aculieciniekus un pētīja novērošanas kameru ierakstus, kā arī aculiecinieku ar mobilajiem telefoniem uzņemto videomateriālu. Seši cilvēki, kurus ievainojušas lodes, nejauši atradās notikuma vietas tuvumā. Drūzmā tika ievainota arī kāda grūtniece, kuru pūlis notrieca zemē, un viņai svētdien bija kontrakcijas, tomēr nesākās dzemdības. Trīs no septiņiem ievainotajiem turpina ārstēties slimnīcā. 13 gadus veca zēna stāvoklis uzlabojies, bet 23 gadus vecs vīrietis, kurš tika sašauts kaklā un vēderā, vēl ir kritiskā stāvoklī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+