Mobilā versija
0.0°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
15. oktobris, 2014
Drukāt

Kanādas policija meklē pazudušu latvieti

Foto: ekrānuzņēmums no http://www.thespec.com.Foto: ekrānuzņēmums no http://www.thespec.com.

Kanādas policija meklē pazudušu latvieti, par kuru nekas nav zināms kopš 30.septembra, vēsta laikraksts “Hamilton Spectator”.

50 gadus vecais Jānis Ozollapa pēdējo reizi redzēts 30.septembra pēcpusdienā kādā nomaļā ielā Ontārio, kur viņš pēc līguma veica remontdarbus kādā mājoklī.

Vīrietis pazudis kopā ar savu 2002.gada izlaiduma automašīnu “Chevrolet Avalanche”, kurai ir personalizēta Ontārio izdota numura zīme “Ozollapa”.

Vīrieša automašīna 10.oktobrī atrasta pamesta pie kādas degvielas uzpildes stacijas Oukvillas pilsētā.

Ozollapa ar sievu un meitu dzīvo tuvējā Bērlingtonas pilsētā. Viņam ir arī divi pieauguši bērni Latvijā, taču kopš 30.septembra viņš nav kontaktējies ar saviem tuviniekiem, kas vīrietim ir neraksturīgi.

Kanādas policija lūgusi iedzīvotājiem palīdzību Ozollapas meklējumos, aicinot pieteikties lieciniekus.

“Policija vēlreiz lūdz sabiedrības palīdzību, lai atrastu 50 gadus veco Jāni Ozollapu. Policija ļoti vēlas runāt ar Ozollapu un ikvienu, kas kaut ko zina par viņa atrašanās vietu vai manīja Ozollapas automašīnu pirms tās atrašanas,” teikts Ontārio policijas paziņojumā.

Pievienot komentāru

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinu (1)Lielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+