×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
12. augusts, 2013
Drukāt

Kanādiešu laikmetīgās mākslas apvienība “Fastwurms” “Baltajā naktī”

Foto - publicititātesFoto - publicititātes

Starptautiskā laikmetīgās mākslas festivāla „Survival kit 5” ietvaros „Baltajā naktī”, 7. septembrī, ar performanci un video projekciju uzstāsies kanādiešu kultūras apvienība “Fastwurms”, kā arī citi latviešu un ārzemju mākslinieki.

„Survival kit”, kas šogad norisinās no 5. līdz 15. septembrim Rīgā, Lāčplēša ielā 60, piedalīsies mākslinieki no četrpadsmit Eiropas valstīm, kā arī ASV, reflektējot par šī gada festivāla izdzīvošanas stratēģiju – lēno revolūciju.
“Fastwurms”, kurā darbojas mākslinieki Kim Kozzi un Dai Skuse no Kanādas, radies 1979. gadā. Viņi rada video un audio mākslas darbus, performances, kā arī objektus un interaktīvas instalācijas, iesaistot sabiedrību un pamatojoties uz zināšanu brīvu apmaiņu.
Atbildot uz jautājumu – kādu ieroci vai cīņas metodi vislabāk izmantot lēnajā revolūcijā – mākslinieki, ironizējot par kapitālisma ietekmi uz globālajām klimata pārmaiņām, norāda: „Mēs ieteiktu slow burn (lēno dedzināšanu) – šī taktika nepieprasa acīmredzamu konfrontāciju vai cīņu ar reāliem ieročiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+