Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
23. aprīlis, 2015
Drukāt

Kanālam PBK atjauno apraides licenci Latvijā uz 10 gadiem (2)

LETALETA

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) atjaunojusi apraides licenci mediju koncernā “Baltijas Mediju alianse” ietilpstošajam televīzijas kanālam “Pirmais Baltijas kanāls Latvija” (PBK) uz desmit gadiem, aģentūru LETA informēja BMA preses sekretārs Edžus Vējiņš.

BMA Biznesa attīstības vadītāja Baltijā Ginta Krivma skaidro, ka licences pagarināšana PBK dod iespēju strādāt gan pie ilgtermiņa investīciju politikas kanāla satura pilnveidošanā, gan pie jaunu servisu un biznesa modeļu izstrādes.

PBK apraidi Baltijas valstu plašsaziņas līdzekļu vidē sāka 2002.gada 4.septembrī.

BMA ir Latvijā reģistrēts uzņēmums, kura galvenie darbības virzieni ir televīzija, prese un reklāma. BMA uzņēmumos strādā vairāk nekā 200 speciālistu visā Baltijā. Galvenais birojs atrodas Rīgā.

BMA mediju auditorijai piedāvā televīzijas kanālus PBK, “1.Baltijas Muzikālais kanāls”, “NTV Mir” “REN TV”, iknedēļas avīzes “MK Latvija” un “MK Igaunija”, kā arī mobilo TV “MASSmedia”.

SIA “Baltijas Mediju alianse” 2013.gadā strādāja ar 15 510 227 eiro apgrozījumu un 85 560 eiro peļņu, liecina “Firmas.lv” informācija.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pret LATVIJU NOSKANOTS KANALS.

  2. Vai tad uz visu mūžu nevarēja? Kā gan mēs iztiktu bez PBK, ja nu vien valdība atver trešo krievu kanālu.

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+