Mobilā versija
+5.3°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
23. aprīlis, 2015
Drukāt

Kanālam PBK atjauno apraides licenci Latvijā uz 10 gadiem (2)

LETALETA

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) atjaunojusi apraides licenci mediju koncernā “Baltijas Mediju alianse” ietilpstošajam televīzijas kanālam “Pirmais Baltijas kanāls Latvija” (PBK) uz desmit gadiem, aģentūru LETA informēja BMA preses sekretārs Edžus Vējiņš.

BMA Biznesa attīstības vadītāja Baltijā Ginta Krivma skaidro, ka licences pagarināšana PBK dod iespēju strādāt gan pie ilgtermiņa investīciju politikas kanāla satura pilnveidošanā, gan pie jaunu servisu un biznesa modeļu izstrādes.

PBK apraidi Baltijas valstu plašsaziņas līdzekļu vidē sāka 2002.gada 4.septembrī.

BMA ir Latvijā reģistrēts uzņēmums, kura galvenie darbības virzieni ir televīzija, prese un reklāma. BMA uzņēmumos strādā vairāk nekā 200 speciālistu visā Baltijā. Galvenais birojs atrodas Rīgā.

BMA mediju auditorijai piedāvā televīzijas kanālus PBK, “1.Baltijas Muzikālais kanāls”, “NTV Mir” “REN TV”, iknedēļas avīzes “MK Latvija” un “MK Igaunija”, kā arī mobilo TV “MASSmedia”.

SIA “Baltijas Mediju alianse” 2013.gadā strādāja ar 15 510 227 eiro apgrozījumu un 85 560 eiro peļņu, liecina “Firmas.lv” informācija.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pret LATVIJU NOSKANOTS KANALS.

  2. Vai tad uz visu mūžu nevarēja? Kā gan mēs iztiktu bez PBK, ja nu vien valdība atver trešo krievu kanālu.

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (1)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Putnu gripa pietuvojusies Latvijai (3)Vairākās Eiropas Savienības (ES) valstīs atklāts bīstamais putnu gripas vīruss, un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) norāda, ka ir pamats satraukumam arī Latvijā, sestdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Kuras izmaiņas likumos būtiski ietekmēs tavu ikdienu 2017. gadā?ALGAS, PABALSTI, PENSIJAS NODOKĻI Saeima pieņēmusi vairākas būtiskas izmaiņas likumos, kas no nākamā gada ietekmēs Latvijas iedzīvotāju ikdienu.
Draugiem Facebook Twitter Google+