×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
22. jūnijs, 2013
Drukāt

Kandavā noslīcis bērnu nama audzēknis

Foto-LETAFoto-LETA

Aizvadītajā diennaktī Kandavā noslīcis kāds septiņus gadus vecs bērns. Glābēji diemžēl tikuši piesaistīti jau noslīkušā bērna mirstīgo atlieku meklēšanā.

 

Noslīkušais septiņus gadus vecais bērns bija Talsu novada Strazdes bērnu nama audzēknis; notikušā apstākļi tiks izvērtēti īpašā Talsu novada pašvaldības komisijā, kura izvērtēs arī bērnu nama darbinieku atbildību notikušajā, pavēstīja Talsu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Priede.

Priede stāstīja, ka bērniem peldoties bijuši klāt arī atbildīgie bērnu nama darbinieki

Viņa stāstīja, ka komisija izveidota sestdien. Pēc bērna nāves ir uzsākts kriminālprocess un gan kriminālprocesa, gan pašvaldības pārbaudes laikā tiks izvērtēta bērnu nama darbinieku atbilstība ieņemamajiem amatiem. Pagaidām neviens bērnu nama darbinieks no amata pienākumu pildīšanas nav atstādināts.

Talsu novada domes priekšsēdētājs Aivars Lācarus ar nožēlu atzina, ka nekas vairs nespēs atgriezt zaudēto bērna dzīvību, un Talsu novada ļaudīm šie Līgo svētki nebūs tik gaiši kā iecerēts. Viņš arī izteicis dziļu līdzjūtību zaudētā bērniņa tuviniekiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+