×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
18. februāris, 2015
Drukāt

Kaņepes Kultūras centrā rādīs dokumentālo kino par Ukrainu

Foto: "Babylon¹3"Foto: "Babylon¹3"

No šodienas līdz 22. februārim Rīgā, Kaņepes Kultūras centrā, būs skatāma filmu programma “Ziema, kas mūs izmainīja”, kurā apkopoti dokumentāli stāsti par notikumiem Ukrainā.

Kā aģentūru LETA informēja filmu programmas veidotāji, pirmais filmas seanss gaidāms šodien plkst.16, bet plkst.19.30 notiks tikšanās ar filmu režisori Larisu Artjuginu.

Pārējās nedēļas dienās kinoseansi būs plkst.18 un 20.

Filmu programmu “Ziema, kas mūs izmainīja” piedāvā Ukrainas filmu kolektīvs “Babylon’13”.

2013. gada 21. novembrī Ukrainas izvēli veidot ciešākas saites ar Eiropu sagrāva Viktors Janukovičs, turpinot savas valdības ofensīvu pret brīvu un demokrātisku Ukrainu. Ukrainas sabiedrībai neatlika nekas cits, kā aizstāvēt savu brīvību un cerības.

Kad cilvēki Maidana laikā sāka būvēt teltis un barikādes, desmit Ukrainas filmu veidotāji radīja “Babylon’13”, lai sniegtu labāku izpratni par apkārt notiekošo un veicinātu pilsoniskas sabiedrības attīstību.

“Babylon’13” kļuva par Maidana notikumu atspoguļotāju kino valodā, dodot miljoniem cilvēku iespēju aizdomāties par savu lomu jaunas Ukrainas veidošanā.

Sadarbībā ar fondu “Viegli” Kaņepes Kultūras centrs piedāvā noskatīties daļu no šīm filmām īpašā Maidana notikumiem veltītā atceres nedēļā, kā arī tikties ar filmu režisori Larisu Artjuginu.

Ieeja visos seansos būs par ziedojumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+