×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
15. maijs, 2015
Drukāt

Kannu festivālā rāda “Zelta zirgu”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šodien, 15. maijā, kur paralēli prestižajam 68. Kannu kino festivālam norisinās arī starptautiskais filmu tirgus Marche du film, rāda animāciju “Zelta Zirgs”, pavēstīja filmu studija “Rija”.

Filmu tirgū piedalās vairāk kā pieci tūkstoši filmu nozares kompānijas no 108 valstīm. 13 000 kvadrātmetru platībā, ko aizņem tirgus, atrodams arī filmu studijas “Rija” stends, kuru atbalstījusi Latvijas Investīciju Attīstības aģentūra.

No studijas piedāvātajiem pakalpojumiem un filmām īpaši izceļas “Rijas” animācijas filma “Zelta Zirgs”, kurai šodien, 15. maijā, notiek tirgus skate.

Savukārt režisora Normunda Puča dokumentālā filma “Segvārds Vientulis” iekļauta tirgus platformā “Doc Corner”, kas fokusējas uz pilnmetrāžas dokumentālo filmu popularizēšanu un ir īpaša festivāla tirgus sadaļa, kurā pulcējas gan pasaules vadošie dokumentālo filmu ražotāji, gan dažādi festivāli un TV programmu sastādītāji, stāsta studijas pārstāvji. Šajā tirgus sadaļā šogad iekļautas 200 dokumentālās filmas no visas pasaules, industrijas pārstāvjiem ir iespēja tās gan noskatīties, gan novērtēt, gan iegādāties.

Tirgus laikā studijas RIJA stendā ir parakstīts līgums ar Francijas kompāniju KMBO par sadarbību pilnmetrāžas animācijas filmas “Ābolrauša šūpuļdziema” tapšanā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+