Sports
Motoru sports

Kantētāja Stupeļa ekipāža uzvar vienā PČ posma braucienā0

foto: sidecarteambax.nl

Latvijas blakusvāģu motokrosa kantētāja Kaspara Stupeļa un Nīderlandes pilota Etjēna Baksa ekipāža svētdien Ukrainā guva uzvaru pirmajā pasaules čempionāta motokrosā ar blakusvāģiem ceturtā posma braucienā, kamēr otrajā piedzīvoja kritienu.

Stupelis ar Baksu bija labākie pirmajā braucienā, apsteidzot otrajā vietā finišējušo nīderlandieti Kūnu Hermanu.

Tiesa, otrajā braucienā Latvijas un Nīderlandes duets jau startā piedzīvoja kritienu. “Motocrossplanet.nl” ziņoja, ka nopietnākās traumās iedzīvojies Bakss, kamēr Stupelim lielu raižu par veselību neesot.

Otrajā braucienā uzvaru guva beļģu pilots Marvins Vanlučene.

Par šī posma uzvarētāju noslēgumā kļuva Vanlučene, kamēr otrais bija Hermans, bet trešais – brits Stjuarts Brauns. Stupelis ar Baksu beigās tika klasificēti devītajā vietā, kamēr cits latviešu kantētājs Lauris Daiders igauņa Kerta Varika ekipāžā bija 14.vietā.

Savukārt 23.vietu ieņēma kantētājs Jānis Paipals, kurš startēja lietuvieša Litaura Varjakoja ekipāžā.

Saistītie raksti

Kā vēstīts, iepriekšējā posmā latviešu kantētājs Elvijs Mucenieks lauza ribas un arī muguras skriemeli, kā dēļ viņam priekšā garš rehabilitācijas process. Viņa pilots Valentēns Žiro šajā posmā startēja ar savu tautieti no Francijas Džoniju Badēru, abiem ieņemot sesto vietu.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc četriem posmiem līderis ar 176 punktiem ir Vanlučene. Ceturtā ar 103 punktiem ir Žiro ekipāža, piektais ar 98 punktiem ir Varika un Daidera duets, bet Bakss un Stupelis ar 83 punktiem ir astotie.

LA.lv