×
Mobilā versija
+7.3°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
13. jūlijs, 2015
Drukāt

Kāpēc Amandai Seifrīdai nepatīk sociālie mediji (1)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Holivudas aktrisei Amandai Seifrīdai nepatīk sociālo mediju ietekme un pārmērīgā aizraušanās ar pašbildēm, nodēvējot to par nomācošu.

29 gadus vecajai Seifrīdai “Instagram” profilā ir viens miljons sekotāju. Pēc aktrises domām, darbošanās virziens nosaka to, cik sekotāju cilvēkam būs tādās vietnēs kā tviterī un “Facebook”, un daži cilvēki Holivudā to uztver kā statusa apliecinājumu.

“Ja jūs piedalieties šovā, kuru skatās apsēstas pusaudzes, dabūsiet miljoniem pusaudžu sekotāju, bet neviens cits nebūs par jums pat dzirdējis. Tātad tas neatsaucas uz popkultūru. Bet cilvēkiem citās industrijas nozarēs, jā – to uzskata kā statusa apliecinājumu. Tas ir tik nomācoši, tas taču nav progress, vai ne?” teica Seifrīda.

Seifrīda atzīst, ka nesaprot arī jauno aizraušanos – sevis fotografēšanu un pašbilžu publicēšanu sociālajos medijos.

“Es domāju, vai tiešām mēs sevi tik ļoti ienīstam, ka mums jāfotografē sevi visu laiku, kad izskatāmies skaisti?” aktrise pastāstīja avīzei “The Sunday Times”.

Pēc aktrises domām, panākumu gūšanai izklaides industrijā ir nepieciešama laba stratēģija.

“Ja nav stratēģijas, jūs darīsiet kādu lietu pārāk daudz, un tas ietekmēs to, kā Holivuda jūs uztvers. Holivudai patīk noteikt, kas jūs esat. Un es to nevēlos,” sacīja Seifrīda.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Gudra meitene.

Draugiem Facebook Twitter Google+