Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
13. jūlijs, 2015
Drukāt

Kāpēc Amandai Seifrīdai nepatīk sociālie mediji (1)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Holivudas aktrisei Amandai Seifrīdai nepatīk sociālo mediju ietekme un pārmērīgā aizraušanās ar pašbildēm, nodēvējot to par nomācošu.

29 gadus vecajai Seifrīdai “Instagram” profilā ir viens miljons sekotāju. Pēc aktrises domām, darbošanās virziens nosaka to, cik sekotāju cilvēkam būs tādās vietnēs kā tviterī un “Facebook”, un daži cilvēki Holivudā to uztver kā statusa apliecinājumu.

“Ja jūs piedalieties šovā, kuru skatās apsēstas pusaudzes, dabūsiet miljoniem pusaudžu sekotāju, bet neviens cits nebūs par jums pat dzirdējis. Tātad tas neatsaucas uz popkultūru. Bet cilvēkiem citās industrijas nozarēs, jā – to uzskata kā statusa apliecinājumu. Tas ir tik nomācoši, tas taču nav progress, vai ne?” teica Seifrīda.

Seifrīda atzīst, ka nesaprot arī jauno aizraušanos – sevis fotografēšanu un pašbilžu publicēšanu sociālajos medijos.

“Es domāju, vai tiešām mēs sevi tik ļoti ienīstam, ka mums jāfotografē sevi visu laiku, kad izskatāmies skaisti?” aktrise pastāstīja avīzei “The Sunday Times”.

Pēc aktrises domām, panākumu gūšanai izklaides industrijā ir nepieciešama laba stratēģija.

“Ja nav stratēģijas, jūs darīsiet kādu lietu pārāk daudz, un tas ietekmēs to, kā Holivuda jūs uztvers. Holivudai patīk noteikt, kas jūs esat. Un es to nevēlos,” sacīja Seifrīda.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Gudra meitene.

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+