×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
10. marts, 2017
Drukāt

Kāpēc Centrāltirgū ar žogu norobežo tirgotājus no pircējiem? (4)

Kadrs no videoKadrs no video

Absurda situācija izveidojusies Rīgas Centrāltirgū. Pašā centrā uzsliets žogs, caur kura restēm pārdevēji apkalpo pircējus. Uzslejot žogu, tirgus vadība cer tikt vaļā no īrniekiem – kāda uzņēmuma, ar kuru jau ilgi konfliktē. Pārdevēji notiekošo sauc par kara stāvokli un pašreizējo ainu tirgū salīdzina ar Hitlera geto. Kas īsti notiek tirgū un kad šim farsam pienāks gals, noskaidro TV3 Ziņas.

Uz žogu, kas norobežo prāvu teritoriju pašā Centrāltirgus vidū, ar izbrīnu noraugās garāmgājēji.

Tikmēr smagā tehnika blakus rosās un ved prom kioskus. Faktiski tas ir traģikomisks skats – pārdevēji klientus apkalpo caur restēm.

Ja piektdien, 10. martā, situācija ir nokaitēta, tad ceturtdien te gājis vaļā kārtīgs jandāliņš. Izsaukta policija, pat specvienība, noticis kautiņš. Vecie īrnieki ir apņēmības pilni palikt pašreizējā teritorijā, un kompromisos ielaisties negrasās.

“Mēs te visu mūžu esam strādājuši, maksājuši vājprātīgas summas, tagad te ir kā cietumā! Pat sliktāk,” – TV3 Ziņām stāsta Jevgēnijs.

Tirgus direktors, kas uzsācis karu pret nevēlamajiem īrniekiem, negrasās piekāpties. Pēc viņa teiktā, vēl pāris dienas, un absurdajai situācijai pienāks gals. Nomnieks – SIA ”Merkados”- esot parādā 184 tūkst. eiro. Tiklīdz vecie īrnieki būs patriekti, tirgus tikšot sakārtots un padarīts mūsdienīgs, uzsver valdes priekšsēdētājs.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Varbūt tomēr izdosies atbrīvoties no tur kārtību diktējošiem kriminālajiem elementiem un arī tirgotājiem krāpniekiem- viltus zemniekiem, atbrīvos vietu zemniekiem ar savu produkciju un sezonas laikā kā agrāk tirgus būs pārpilns no Latvijā izaudzētā, kā agrāk.

  2. Jakov met pa lampu spirt cigareti

  3. var padomāt,ka tirgus vadība par to nesaņem lielu piķi,arī mafija,vnk kāds cits grib to robiņu ieņemt,tas pat RD AR ausaini priekšgalā.

  4. Tirgū vienmēr ir valdījusi mafioza struktūra. Tas ir perēklis, kurā darbojas krimināla rakstura cilvēki. Neticu, ka tur kadreiz būs kārtība.

Draugiem Facebook Twitter Google+