×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
3. novembris, 2014
Drukāt

Kāpēc cilvēki strīdoties kliedz viens uz otru, ja atrodas līdzās

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Zināms, ka lielākais vairums cilvēku strīdiņā un dažādu domstarpību noskaidrošanas gadījumos kliedz viens uz otru, un, ja viens cilvēks sāk paaugstināt balsi, ir vērts saprast vairākus faktorus, kas piespieduši viņu tā rīkoties.

Tāds cilvēks, visdrīzāk, jau no dabas ir viegli aizkaitināms, nelīdzsvarots tips, kurš nespēj pietiekami kontrolēt savas emocijas. Cilvēks, paaugstinot balsi, it kā mēģina apliecināt savu spēku, vēloties radīt iespaidu, sak, ja jau es vareni bļaustos, tad arī dzīvē esmu tāds pats stiprinieks.

Parasti gan mēdz būt gluži otrādi. Līdzīga izpausme ir tad, kad cilvēks melo vai arī viņam nākas uzklausīt netīkamu kritiku par kādu aplamu savu rīcību – viņš sāk nervozēt, kā rezultātā ātri iekaist, apvainojas un bieži vien, sevi aizstāvot, arī paaugstina balsi.

Katrā ziņā tad, kad cilvēki dusmās sāk klaigāt, viņiem lielākoties patiešām ir gluži vienalga, vai apkārt vēl kāds ir un cik tālu viņš atrodas. Speciālisti apgalvo, ka spēja iespējami drīzāk piespiest sevi pasmaidīt tādos gadījumos ir vislabākais dusmu novēršanas līdzeklis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+