×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
6. marts, 2017
Drukāt

Kāpēc Dmitrijs nevar iegūt Latvijas pilsonību? (40)

Dmitrijs, kurš vēlas iegūt Latvijas pilsonību. Ekrānšāviņš no "Bez Tabu".Dmitrijs, kurš vēlas iegūt Latvijas pilsonību. Ekrānšāviņš no "Bez Tabu".

Dmitrijam Pamilovam ir Latvijas nepilsoņa pase. Tajā rakstīts, ka viņš ir “Aliens Passport” – cilvēks ne nokurienes, cilvēks no kosmosa, “gandrīz līdz asarām”, viņš stāstīja TV3 raidījumam “Bez Tabu”. Dmitrijs vēlētos strādāt ārzemēs, un pilsonības trūkums tam ir šķērslis.

Viņam līdz šim nav izdevies iegūt Latvijas pilsonību. TV3 raidījums “Bez Tabu” skaidroja iemeslus, kas ir šķēršļi, lai Dmitrijs iegūtu Latvijas pilsonību.

Pievienot komentāru

Komentāri (40)

 1. Latvijā sargsuņi pilsonību dod tādiem,kuri var pateikt tikai ” paļdis”.Šis gadījums skaidri pierāda kādi nepilsoņi tiek gaidīti pilsonības piešķiršanai./ nelojālie/Spriežu pēc saviem kaimiņiem.Dīvaini arī,ka “russkij mir”neaizstāv šo jaunekli un neceļ brēku.Tas jau par daudz ko liecina no abām pusēm.
  Vēlu veiksmi ,ceru labam jaunpilsonim.

 2. Atklāti sakot, mani izbrīna veids, kā latviešu žurnālisti veido sižetu! Dmitrijam uz Latviju uzspļaut, kam tā bērnišķīgā, ņirdzīgā runa? Ja cilvēks to pilsonību būtu gribējis tad sen dokumentus nokārtotu…

 3. Ak, nabaga “moceklis” tik ilgi nodzīvojis Latvijā un nevajadzēja pilsonības, tagad zaļi grib padzīvot ES, tagad grib, lai dāvina pilsonību, tikai tāpēc, ka viņš šeit ir dzimis… smieklīgi… kā jau šīs tautas pasakās – pašam nepiepūloties visu vēlas saņemt, tikai …uz līdakas pevēles…, … galdiņ, klājies…, trīs spēka mitriķi visu izdarīs… te ir tas pats, tikai mūsdienu variants…

 4. Ak,šie,līdz riebumam ”nodrāztie” ”argumenti” – ”…esmu šeit dzimis,man ir latviešu draugi,mana zeme…bla,bla,bla…” Droši vien,kaut vai tajā pašā Tibetā,piemēram, pa visu okupācijas laiku ir sadzimis ne mazums ķīniešu,kuriem ir tibetiešu draugi,UN TAD…?

 5. Vainosim sensāciju kāros “Bez tabu”,kuru dīvainībai,aizņemoties savā nosaukumā vārdu no Ziemeļamerikas indiāņiem,tagad pievieno vēl Latvijas valsts nīdēju viedokli un terminoloģiju.

 6. Vai tik šis ”taisnības cīnītājs” nav okupācijas laikā iepludināto kolonistu pēctecis?Ja tā,tad viņš šeit atrodas nelikumīgi,un,tā vietā,lai paģērētu kaut kādu pilsonību,zēnam vajadzētu sapakot mantiņas un doties austrumu virzienā,kļūt par dekolonizācijas aizsācēju,tā teikt.Tad varētu viņa priekšā cepuri noņemt…

 7. Jo Dmitrijs kā jau aprobežots vatenis nespēj iemācīties latviešu valodu un būt lojāls Latvijas valstij. Viņš prot tikai ņaudēt un vainot visā citus

 8. krievs - brauc krievija Atbildēt

  kur vel lidisi, Vacijā? tevi tur truka, atgriezies pie saknem okupant.

 9. tapec ka vins Dmitrij:))

 10. Dmitrijs var iegút pilsoníbu, BET -ir jáizpilda noteikumi un viss. Mans tévs lietuvietis,visu mú’zu divojis un izglítíbu ieguvis Latvijá un tomér izgája ‘so taci’nu,sakártoja formalitátes un lúdzu-ir pilsonis. Vajag darít tá ká vajag darít,nevis si’zetus divdomígus taisít.

 11. Krievam pieņemt Latvijas pilsonību ir nodevība pret Putinu, Staļinu, pareizticību, 9.maiju un krievu pasauli!!! Dmitrij, tev nav tiesību pāriet latviešu pusē!

 12. Кыргыз ата Atbildēt

  Дмитрий дагы эмне кылышы керек!
  Эмес Жарандар латыш тилин үйрөнүп, Макао эки жыл жашашы керек. Баары болот.

  • Кыргыз ата Atbildēt

   Унчукпоо! Макао Макао эмес, латыш республикада, биз кыргыз тилин!

   • Кыргыз ата Atbildēt

    Сигареттер Космос. Эмне?

    • То то вас в космос тянет. А на более приличное денег нет, да? А я вот не курю совсем.

    • Кыргыз ата Atbildēt

     Не куриш да? Бир ичимдик арак? Бизде?

    • И не пью тоже. Всё, отгулял своё. Если у вас есть, то вы то можете продолжать гулять. Только помни, здоровье потом не купишь.

 13. Patiesi, kāpēc šis jautājums puisim nebija aktuāls pirms desmit gadiem? Iespējams tad izdevīgāka bija austrumu puse, tagad piepeši rietumu.

 14. Nebedajies,neesi viens tads!!!!!

 15. pirma paaudze amerikaniete Atbildēt

  Vins grib latviesu pilsonibu lai varet stradat Vacija. Nav parak patriotisks iemesls lai izlemt pilsonibu.
  Varbut vinu gimene atbrauc uz Latvij atrast labak darb. Krieva occupacija noved Latvijj uz tik zemu
  limeni ka daudz grib meklet darb citur. Ja — bijus jau 25 gadi. Ir teikts — parnakt problem nems tikpat
  ilg laik “kaa” problemas “eksistence”. Tatad vel 25 gadus. Un jatur “veraa” ka ir neiespejams to kas
  zaudets atgut. Ir jau tad cilvek kas piesarno vien viet un tad dodas cela meklet “zalak zeme”…

  Bet vien padom Latvies valstij — parmainiet passej vardu — nevis “alien” — bet “iedzivotaj” passu vai tam lidzig. Sapprot tagad vinam is neizdevig.
  Es novel vinam lab — tikai nedoma ka vins saprot — cik tas “neizdevig” un tragisk bij latviesiem
  pardzivot Krievu ekonomisku sabrukum Latvies valsti kuras problemas turpina lidz sodien — nemaz
  nerunajot cik “neizdevig” bij prieks visiem latviesiem brivibas noziegums.

 16. likumi,likumi…

 17. Dmitrijam jābrauc uz Krieviju un tur jāveido sava dzīve.

  • Да как у вас всё просто. Сначала лишили гражданства, а теперь бесплатные соседы даём, круто.

  • Peec intervijas izklausiijaas sakariigs cilveeks un valsts valodu ar labi prata. Uzskatu, ka vajadeetu pieshkirt pilsoniibu, ja to veelas.

   • Lai taču kārto papīrus ,vai tad kāds viņam atsaka ,bet formalitātes taču jāievēro. Pie tam tā vaina divus gadus dzīvojis nedeklarējies ,nu ko tad vaid ,vēl sodīt vajadzētu ,tagad lai deklarējas un piecus gadus neizbrauc no valsts un varēs naturalizēties.Pie tam taču tv rādīja ,sodīts nav, likumīgi ienākumi ir ,mācījies skolā ar latviešu valodu , nekādu šķēršli nebija lai jau sen būtu naturalizējies ,vispār jau to vajadzēja darīt pirmo reizi pasi izņemot,pats neko laikā nedara un nu sūdzas.Tāpat kā citi cilvēki gadiem mantojumus nekārto pēc vecāku nāves ,kad nu māja pagalam ,tad rakst uz Tv ,stājas mācību iestādēs ,kurām nav akreditācijas un kad nesaņem diplomus ,tad brēc pa visu tv ,un tā vēl varētu turpināt.

   • Vai pasaulē ir kāda valsts, kura pilsonību vienkārši tāpat piešķir? Līdz šim neesmu dzirdējusi, ka kāds pilsonību dāļātu pa labi un kreisi, tā ir jānopelna…

  • Aha, pa televizoru redzēju, ka labs cilvēks, simpātisks.
   Domāju pilsonību jādod.

 18. Jēzus!
  Es nevaru dabūt pensiju! Kas par lietu, izmeklēsim. Trīsreiz griezos iestādēs, esmu pilsonis, strādāju, neesmu sodīts, viss ir. Bet kāpēc man nedod?
  Finālā izrādās, man ir 28 gadi.
  Principā ar to varēja arī sākt, bet nu tad nesanāktu raksts un sižets.

Draugiem Facebook Twitter Google+