×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
18. maijs, 2017
Drukāt

Kāpēc dzīvē nav nejaušību jeb gadījums ir Dieva pseidonīms (4)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Gadījums ir Dieva pseidonīms, kad viņš nevēlas parakstīties pats uzskata ezoteriķi.

Visumā pastāv daudz pārsteidzošu veidu, kā savest kopā cilvēkus. Piemērotas dzīvesvietas, darba vai partnera meklējumos daudzi nobrauc lielus attālumus. Tai pašā laikā aiz pasaules skatuves kulisēm darbojas organizācija, kas rada mums ideālas saiknes. To var dēvēt arī par Nejaušību vadības kosmisko centru.

Nejaušu notikumu nemēdz būt. Sakritības ir brīnumainas norises, kurās radītājs, Dievs, nevēlas sevi atklāt. Dieva plānos notikumam nav nekādas lomas. Viss, kas parādās tavā dzīvē, ir tavu nodomu un ieceru rezultāts.

Kad gatavojies īstenot savas sirds vēlēšanos, zini, ka Visumam visas tavas ieceres jau zināmas. Tas organizē tavas dzīves notikumus.

Dievam ir tava adrese, un katrs tavs izlēmīgais nodoms tiek ierakstīts Lielajā uzziņu grāmatā.

Dari pats visu, kas ir tavos spēkos, bez uzspiešanas un trokšņa, bet detaļas atstāj Kosmiskā centra pārziņā.

Kad cilvēks dara visu iespējamo, lai īstenotu savus plānus, bet pēc tam paļaujas uz saprātīga neredzamā spēka palīdzību, notiek lielas lietas. Lūdzies, plāno, noskaņojies un dari visu iespējamo… bet pēc tam viss lai iet savu gaitu – tava prasme to atlaist būs tikpat svarīga kā lūgšanas.

Katrs dzīves ceļā satiktais cilvēks ir persona, kas darbojas tevis uzrakstītajā scenārijā. Tev jāraizējas tikai par to, lai pastāvīgi uzlabotu šo scenāriju, lai filma izdotos labāka. Atbildība par tavas filmas režiju ir tavās rokās!

Avots: mirror-venus.com

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Nepareizs ir uzstādījums “Sakritības ir brīnumainas norises, kurās radītājs, Dievs, nevēlas sevi atklāt. ” Gluži otrādi – Dievs vēlas, lai jūs saskatītu Viņa nodomus un darbus, noticētu un sekotu Viņa likumiem un norādījumiem. Dievs neslēpjas aizkulisēs, kā to dara cilvēki, Viņam nav nekā slēpjama, Viņš vēlas, lai cilvēki saprastu, ka Viņa likumi ir tie, kas glābs cilvēci, kura taisnā ceļā, skaļi gavilēdama, dodas pretī iznīcībai. Un jo ātrāk ikviens cilvēks saskatīs un sapratīs Dieva klātbūtni savā dzīvē, nejaušībās un sakritībās, jo labāk tam cilvēkam.

  2. Kaut kāds savārstījums.

  3. Es nesaprotu, kādēļ Dievs ir jāiesaista ezotērikā. Kas tas par Dievu ir domāts….Tak ne jau Izraēla Dievs pēc kura tiecas kristieši pasaulē…Mūžīgo Trīsvienīgo Dievu nevar ievilkt ezotēriskajā pasaulē. Ezotērika ir cilvēku iedomāta maldu reliģija.

  4. Ja tas tā tiešām ir tad es spļauju uz debesīm.

Draugiem Facebook Twitter Google+