Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 22. jūnijs, 2017
9. jūlijs, 2015
Drukāt

Kāpēc ir labi būt tuvās attiecībās ar savu vecmāmiņu

Foto: ShutterstockFoto: Shutterstock

Vecmāmiņas mums ir kā otras mammas, dažiem pat vēl tuvākas un vienmēr visiem ir mācīts, ka vecmāmiņas padomos ir jāklausās. Tas, ka mums blakus ir kāds cilvēks, kurš tik daudz kam jau ir gājis cauri, ir liels pluss.

  • Viņas skaistuma padomi ir vienkārši, bet efektīvi. Tu vienmēr iegādājies dārgus produktus, lai uzlabotu savu ādas stāvokli. Bet vecmāmiņa izmanto vienas labas ziepes, kas liek viņai izskatīties lieliski.
  • Viņa vienmēr paaugstina tavu pārliecību par sevi. Jūties nekam nevajadzīga? Aizej parunā ar vecmāmiņu. Viņa vienmēr tev atgādinās, cik gudra esi.
  • Viņai piemīt patiesa gudrība. Šajā dzīves posmā viņa jau ir piedzīvojusi ļoti daudz laimes, bet tajā pašā laikā arī pretējo. Viņa tev atgādinās, ka jebkurām sāpēm var tikt pāri, vienkārši būs jāpacīnās.
  • Viņa tev atgādina, ka tavi vecāki nebija perfekti. Vecāki neatbalsta pilnīgi visu, ko tu dari, bet, zini ko? Viņi arī vienmēr nebija eņģelīši. Vecmāmiņa tev var izstāstīt stāstus, kas to pierādīs.
  • Viņa nostāsies tavā pusē, lai vai kas. Katrā ziņā, viņa vēl aizvien ir slepus dusmīga uz to meiteni, kura pret tevi slikti izturējās 5 gadu vecumā.
  • Viņai ir foršāki vintāža aksesuāri. Rotas, ko viņa valkāja pirms vairākām desmitgadēm, atkal ir atgriezušās modē. Un viņas veco rotu kastīšu izmeklēšana būs jautra jums abām.
  • Viņa gatavo vislabāk. Tu paņem no viņas receptes, bet nekas nekad negaršo tik garšīgi, kā to prot pagatavot vecmāmiņa. Un viņai vienmēr šķitīs, ka neesi gana ēdusi – viņa piedāvās tikai vēl un vēl.
  • Viņai ļoti patīk ar tevi runāt pa telefonu. Un šīs sarunas ir pašas ilgākās, kādas tev ir. Viņa tev izjautā pilnīgi visu, patiesi interesējas par to, kā tev iet.
  • Viņa spēj turēt tavus noslēpumus. Tu vari viņai stāstīt visu, jo viņa tevi nenosodīs. Tāpat viņa arī nestāstīs taviem vecākiem to, ko būsi viņai uzticējusi.
  • Viņa vienmēr, vienmēr, vienmēr ir gatava apskāvienam.

 

Avots: www.womansday.com

zeltene

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+