×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
12. augusts, 2017
Drukāt

Kāpēc ir tik slikti būt labam? (1)

Foto no pixabay.comFoto no pixabay.com

Cik bieži tu palaid kādu ārpus rindas, aizved kolēģi, kur viņam vajag un pavadi laiku ar cilvēkiem, kuri tev nav interesanti? Vēlmē pārmērīgi izdabāt, būt labam visiem nav nekā laba. Kāpēc ir tik slikti būt labam un kā ar to cīnīties.

Līdz izdabāšanai visiem viens solis

Mēs labi izturamies pret citiem cilvēkiem, lai viņi tāpat izturētos pret mums. Mēs cenšamies izprast citu jūtas, lai viņi saprastu mūsējās. Mēs gribam iepatikties citiem, mēs vēlamies, lai viņi zinātu, ka mēs esam labi cilvēki. Lai gan tas izklausās cēli, faktiski šāda vēlme ir īsta narcisma iezīme. Mēs vēlamies patikt pat tiem cilvēkiem, kuri mums ir vienaldzīgi un kuriem esam vienaldzīgi mēs.

Šis pārmērīgais draudzīgums savukārt noved pie pārmērīgas izdabāšanas. Jūs piekrītat kaut ko izdarīt pat tad, ja jums nav laika; pavadīt laiku kopā ar tiem, kas jums nepatīk, tērēt laiku tam, kas jums nav vajadzīgs. Un tas tāpēc, lai būtu savu tuvinieku un sabiedrības pieņemts, nevis ar vēlmi patiesi kādam palīdzēt.

Cīņā par visu apkārtējo mīlestību esi nelaimīgs, jo rīkojies pretēji savām patiesajām vēlmēm. Tu apzināti nonāc stresa situācijā, nervozē, saproti, ka tevi izmanto un sajūties kā vājš bezrakstura cilvēks. Tu nemaz nezini, ko pats vēlies, jo visu savu laiku pavadi, mēģinot uzminēt, un izpildīt radu, draugu, kolēģu vai pat nepazīstamu cilvēku vēlmes.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tik ‘iejūtīgā’sabiedrība jau nu nevajadzēja vēl nākt ar šādām pamācībām:)empātijas pārpalikums kur redzams?:)

Draugiem Facebook Twitter Google+