×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
14. marts, 2016
Drukāt

Kāpēc netiek izpausts Šūmahera patiesais veselības stāvoklis, skaidro viņa pārstāve Sabīne Kēma (2)

Foto - LETA/EPAFoto - LETA/EPA

Nepilnus divarpus gadus pēc neveiksmīgās slēpošanas Alpos, joprojām nav zināms, kāds ir septiņkārtējā Formula 1 pasaules čempiona Mihaēla Šūmahera veselības stāvoklis. Un Šūmahera menedžere Sabīne Kēma darīs visu, lai tas tā arī paliktu.

45 gadus vecais Šūmahers 2013. gada decembra izskaņā, slēpojot Francijas kūrortā Meribelā, piedzīvoja kritienu un atsita galvu pret akmeni, kā rezultātā tika gūta nopietna galvas trauma. Kopš tā laika viņš Francijā atradās mākslīgi radītā komā, bet 2014. gada jūnija vidū vācietis no komas atmodās un tika pārvests uz klīniku Šveices pilsētā Lozannā. Savukārt šobrīd Šūmahers ārstēšanos turpina mājās.

Laikrakstā “Süddeutschen Zeitung” Kēma skaidro, kāpēc par Šūmahera veselības stāvokli netiks ziņots: “Šobrīd es neredzu citas alternatīvas. Katrs izteiktais teikums radīs jaunus jautājumus. Vairs nebūs miera.” Bet tieši mieru vēlas Kēma un visa Šūmahera ģimene. “Mihaels publiski neiztirzāja savu privāto dzīvi arī pirms negadījums. Un visi to bija pieņēmuši kā pašsaprotamu,” viņa uzsvēra.

Arī atbildes uz fanu vēstulēm tiek sagatavotas piesardzīgi. “Uz šiem jautājumiem nav iespējams atbildēt pāris teikumos.” Tas drīzāk ir nepārtraukts process un mēs vēlamies izvairīties no dažādām atbilžu interpretācijām. Vai viņš var iet? Vai var runāt? Kā viņam iet pēc tam, kad pamodās no sešus mēnešus ilgās komas? Kēma nekādas jaunas detaļas nevēlējās sniegt. Kēma uzskata: pats leģendārais sportists tā būtu vēlējies.

dzentlmenis

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kāpēc netiek izpaustsŠumahera paties veselības stāvoklis? Atbilde -tāpēc ka netiek!

  2. UZBĀZĪGIE LOPI-ZIŅKĀRĪGIE !!!!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+