Mobilā versija
Brīdinājums +3.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
15. februāris, 2016
Drukāt

Kāpēc pašam uzturēt auto?

Foto - LETAFoto - LETA

12.Saeimas deputāts Juris Šulcs

Priekšlikumos izmaiņām Saeimas kārtības rullī deputāts Juris Šulcs (“Vienotība”) rosina ļaut kompensēt parlamentāriešiem ne tikai izdevumus par transporta izmantošanu, bet arī transportlīdzekļa uzturēšanas izmaksas.

Pašlaik deputātiem noteiktās normas apmērā var tikt kompensēti transporta un dzīvojamās telpas īres izdevumi. Kompensācijas apmērs deputātiem ir atkarīgs no dzīvesvietas – jo tālāk no Rīgas parlamentārietis dzīvo, jo lielāka kompensācija viņam pienākas. Šulcs rosina saglabāt šo kārtību un noteikto izdevumu apmēru, tomēr ļaut kompensēt ne tikai sabiedriskā transporta izdevumus vai izdevumus par deputāta īpašumā vai valdījumā esoša transportlīdzekļa izmantošanu, bet arī uzturēšanas izmaksas, proti, servisa pakalpojumus. Saeimas Juridiskā komisija šo likumprojektu pirms otrā lasījuma vērtēs šonedēļ.

 

Deputātu kompensācijas

* Saeimas deputātiem par pagājušo gadu transporta un dzīvojamās telpas īres izdevumu kompensācijās kopumā izmaksāti 295 008 eiro.

*Par decembri deputāti saņēmuši 9099 eiro kompensācijā par dzīvokļiem, bet vēl 16 150 eiro – par transporta izdevumiem. Vislielākā kompensācijas norma – 716 eiro – paredzēta Jurim Viļumam (LRA), un par decembri viņš saņēma kompensāciju 711 eiro. Mazākās kompensācijas par decembri saņēmuši deputāti Aleksejs Loskutovs (V) – 20 eiro, Solvita Āboltiņa (V) – 44 eiro, Ilze Viņķele (V) – 59 eiro, Rihards Kols (NA) – 74 eiro, Veiko Spolītis – 75 eiro, Vilnis Ķirsis (V) – 83 eiro, kā arī Raimonds Rubiks (S) – 91 eiro.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (13)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+