×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
14. aprīlis, 2016
Drukāt

Kāpēc šajās dienās daudz negadījumu un noziegumu? Maiju kalendāra ritmi ietekmē arī mūsu ikdienu, uzsver ekstrasenss (1)

Foto no personīgā arhīvaFoto no personīgā arhīva

14. aprīlis ir jau piektā diena kopš, saskaņā ar maiju kalendāru, sāka manifestēties enerģija Kimi (Nāve, galvaskauss, formas nomaiņa). Tas nozīmē, ka kopš pagājušās svētdienas (10.04.) līdz nākamajai piektdienai (22.04.) mēs atrodamies šīs enerģijas ietekmē. Un tieši ceturtajā un piektajā tonī (13 dienu laika vilnī, katra diena ir tonis jeb tonāls) mēs šīs enerģijas izpausmes labi varam redzēt arī materiālajā realitātē. Ko tad no mums grib šī enerģija? Vai mūs nogalināt? Ko tad īsti tā mums grib iemācīt? Par to vēsta šī navāla jeb mums saprotamākā valodā – Dieva aspekta – ietekme uz cilvēku, un tas skar arī pēdējās dienās biežos negadījumus, noziegumus un avārijas, skaidro maiju kalendāra speciālists jeb Dienu glabātājs, ekstrasenss Ivo Puriņš.

Kimi enerģija saka: mums periodiski jāmaina ārējā forma, kas sacietē. Ja mēs nemainām formu, tad mūs nomainīs. Kimi enerģija manifestējas tā, kad viens aiziet, nāk jaunais, izsit veco no vietas, vecais aiziet, jaunais paliek. Jā mēs esam iesīkstējuši stagnatīvā formā, tad šī enerģija mūs var izsist. Ja esam pārāk pieķērušies kādai lietai, tad šī enerģija mums to var atņemt. Atnāk jauns cilvēks kolektīvā, šis te enerģijas nesējs, kādam no vecā kolektīva nāksies aiziet. Atnāk šāds te cilvēks ģimenē, kādam no senčiem, no radiem, kādam no ši loka nāksies aiziet. Ja tas, kas ienāk ir pietiekoši spēcīgs, bet tas, kas ir tanī vecajā vietā sēž ir vājš, tad tas jaunais spēcīgākais izsit to veco un vājo ārā – tā ir Kimi enerģija.

Kā pieslēgties Kimi energijai? Kā neitralizēt šī laika perioda nelabvēlīgās izpausmes? Pieslēgties vienkārši – ieklausies klusumā un sadzirdēsi kā klusums runā. Maiju indiāņi saka, ka dievs Kimi dzīvo gliemežvākā un, kad pieliek pie auss gliemežvāku, dzirdama viņa dziesma. Kimi enerģiju nevar tā vienkārši izskaidrot, bet šajās dienās ieteicams – ja tu tiešām gribi, lai tev šīs dienas būtu ārkārtīgi veiksmīgas, atceries: tās ir veiksmīgas cilvēkiem, kas pieņem nāves fakta esamību un kuriem nāve ir padomdevējs. Viņi saprot, ka tāpat nomirs, šo faktu pieņem, neizvairās no šīs apziņas, lai gan tā ir smaga. Tāpēc Kimi dienas ir izcili veiksmīgas tikai retajiem.

Un vēl, protams, Kimi dienas ir paredzētas tam, lai mēs saprastu: ir kaut kas tāds, ko mēs sevī, ja sasmērēsim, nomazgāt nevarēsim. Kā svētajos rakstos teikts: “Kas ir grēkojis pret tēvu un dēlu, tam tiks piedots, bet tam, kas ir grēkojis pret svēto garu, piedots netiks”. Kimi ir tas, kas mums sevī jāsaglabā, jācenšas saglabāt tīrs līdz kapa malai. Tas iekšējais standarts, iekšējā uzticība sev, kodols. Tas, kas nekad ādu nemaina. Un ja mums šis iekšējais kodols ira, tad mēs varam spēlēt tādas lomas, kādas no mums prasa vide, nenododot sevi, atgādina Puriņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ko te dara Ira?

Draugiem Facebook Twitter Google+