×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 26. maijs, 2018
7. augusts, 2014
Drukāt

Kāpēc sieviešu draudzība nemēdz būt mūžīga (7)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Vīriešiem un sievietēm izpratne par draudzību ir visnotaļ līdzīga, taču vīriešu draudzība tomēr nezin kāpēc mēdz turpināties gadu desmitiem, bet sievietēm šī padarīšana lielākajā vairumā gadījumā ļoti ātri beidzas. Vai sievietes jau pēc iedabas vienkārši ir neuzticīgākas? Vēsturē ir daudz gadījumu, kad divu sieviešu draudzība, kas iesākusies jau bērnudārzā, beidzas, tiklīdz uzrodas kāds trešais. Un šis trešais, protams, ir vīrietis, kuru draudzenēm nav iespējams savstarpēji sadalīt. Ļoti bieži tieši labākās draudzenes arī aizvilina smukos un iznesīgos vai darbīgos un naudīgos vīrus, kas izraisa ne tikai ģimenes iziršanu, bet arī personiskās dzīves pamatīgu krahu, raksta žurnāls “Planētas Noslēpumi”.

Dažkārt sieviešu draudzībai traucē arī banāla skaudība. Kamēr draudzenēm ir puslīdz vienāds dzīves līmenis, viņu draudzību nekas neapdraud, bet, tiklīdz kādai uzrodas labāks darbs, skaistāks vīrietis vai dažkārt pietiek pat ar efektīvu garderobes papildinājumu, draudzeņu attiecībās iezogas skaudība. Zinātnieki to skaidro tādējādi, ka sievietēm jau kopš mazotnes – sevišķi mūsdienās, kad to mazuļiem iepotē jau bērnudārzā un vēlāk pilnveido visa veida “īpašajās” privātskolās – ir labi attīstīts sāncensības gars. Tā ietekmē viņas vienmēr cenšas būt “vis–vis–vis” bez izņēmuma visās dzīves sfērās. Rezultātā – personiskā traģēdija gluži kā uz delnas.

Tomēr ir arī pietiekami daudz gadījumu, kad sievietes savu draudzību iznes cauri visai dzīvei. Sak, kurš gan cits spēs uzklausīt visas tavas žēlabas par nepatikšanām darbā, ar bērniem vai – visbeidzot un bieži vien galvenokārt! – par to “pievilināto sapņu princi, kurš tagad pārvērties gatavajā āzī un nav zināms, kur viņu likt”. Katrā ziņā sieviešu draudzība mēdz būt arī pietiekami stipra un noturīga. Īsta draudzene vienmēr nostāsies tavā pusē, pat tajā gadījumā, ja tev kliedzoši nav taisnība, jo, visdrīzāk, pati vēlas tieši to pašu tieši tādās pašās dzīves situācijās.

Taču, tiklīdz draudzene jutīs draudus savai personiskajai laimei vai arī pozīcijai darbā, draudzībai acumirklī pienāks beigas. Turklāt vēsture arī pierāda to, ka sievietes ir ārkārtīgi emocionālas būtnes un attiecību saraušanas gadījumā spēj izperināt un īstenot asiņainu atriebību, kurā ietilpst arī visbriesmīgākais – nežēlastībā kritušās draudzenes lielāko noslēpumu padarīšana zināma “visai pasaulei”.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Zinātnieki izvirzījši hipotēzi,ka draudzējas cilvēki,kuru gēnu komplekti ir tik līdzīgi,kā 5.pakāpes brālēnien vai māsīcām.To varēs pārbaudīt tikai lielam skatam draugu izpētot gēnu līdzību.Pagaidām tā ir tikai hipotēze.

 2. Man arī ir draudzene, ar kuru draudzējamies no 3 gadu vecuma…visus skolas gadus vienā solā sēdējām un šogad varam svinēt jau draudzības 45 gadu jubileju. Gaumes un paradumi līdzīgi, tikai (par laimi) gaume uz vīriešiem pilnīgi atšķirīga….

 3. Man ir draudzene jau vairaak kaa 30 gadus, labaakaa 🙂 un? mums vienkaarshi ir tabu otras viirietis un arii gaumes atshkjiras, par laimi 😀

  • Man arī ir draudzene jau vairāk kā 40 gadus,bet 100% es savus noslēpumus/kreņķus vienalga nestāstu,jo viņa stāsta man citu savu draudzeņu noslēpumus,tādēļ es labāk piesargos,lai nebūtu lieku runu.Viņa ir visnotaļ jauks ,sirsnīgs cilvēks ar kuru mīļu prātu satiekos un papļāpāju.Tā lūk,bet tās lielās čupošanās nav mana sirds lieta,labāk vairāk esmu kopā ar savu ģimeni.

 4. Man ir draudzene jau vairaak kaa 30 gadus, labaakaa 🙂 un? mums vienkaarshi ir tabu otras viirietis un arii gaumes atshkjiras 😀 nevajag melst un rakstiit bulshitu 🙂

 5. Tad tā nav bijusi īsta draudzība! Vai tad vīriešu vidū nav skaudības? Atļaujiet pasmaidīt. Draudzība ir reta parādība, tāpat kā mīlestība. Man personīgi draudzene ir tuvāka par māsu. Kopš tāliem skolas laikiem. 🙂

 6. JO DABA NAV DRAUGU UN DRAUDZENJU! IR DOMUBIEDRI- KAS DZIVO AR ZINASHANAM UN SKAIDRU REDZEJUMU KAS IR KAS UN KAS PIE KA ATNAK!
  snebahs.com
  koroteckie.com

Draugiem Facebook Twitter Google+