Horoskopi un mistika
Ezoterika

Kāpēc sieviete labāk paliks viena. Horoskops kā ceļvedis vīriešiem!0

Foto: Pexels

Auns

Sieviete Auns pagaidām vēl grib būt viena, jo uzskata, ka nav gatava nopietnām attiecībām. Viņa nekad nebaidās sekot tam, ko vēlas. Viņai piemīt arī liela pašapziņa. Ja šī dāma zina, ka vēl nav gatava uzturēt veselīgas attiecības, viņa nepiespiedīs sevi tās uzsākt. Vīrietim vienkārši ar viņu jābūt pacietīgam.

Vērsis

Iemesls, kura dēļ sieviete Vērsis vēl arvien vēlas būt viena, ir tas, ka viņa joprojām nav tikusi skaidrībā ar savām jūtām un emocijām. Viņa negrib sākt kaut ko, par ko nav pārliecināta. Un tieši tāpēc tev nāksies pagaidīt, kamēr viņa sakārtos savas jūtas!

Dvīņi

Sieviete Dvīnis negrib veidot attiecības ar tevi, jo tu patiesībā neesi pierādījis, ka vari būt tas, kas spēj viņu ieinteresēt. Šīs zodiaka zīmes sievietes pārāk viegli zaudē interesi par jebko, un tieši tāpēc tev patiešām jābūt interesantam. Tev jāprot piesaistīt viņas interesi un saglabāt to. Tev jāpanāk, lai šai dāmai ar tevi nebūtu garlaicīgi.

Vēzis

Sieviete Vēzis attiecībās vienmēr būs maiga un mīloša, tomēr viņa negrasās attiekties pret attiecībām nopietni, ja arī tu nebūsi maigs un mīlošs. Šī dāma gribēs būt ar tādu vīrieti, kurš spēj būt tikpat jūtīgs kā viņa. Sieviete Vēzis vēlas, lai par viņu rūpētos tāpat, kā viņa rūpējas par tiem, ko mīl visvairāk.

Lauva

Sieviete Lauva vienmēr vēlas būt tādu cilvēku tuvumā, kas cildina viņu un liek justies labāk. Un – ja tu vienkārši negribi, lai šī dāma būtu zvaigzne jūsu attiecībās, viņa pret tevi neattieksies nopietni. Tev ir jāļauj viņai būt jūsu attiecību uzmanības centrā – ja tā nenotiek, viņa labāk izvēlas būt viena.

Jaunava

Jaunava nostājas bezkompromisa pozīcijās, kad jautājums attiecas uz viņas standartiem un gaidām. Viņa vienmēr daudz gaida no vīrieša, ar kuru nākotnē saistīs savu dzīvi. Ja šī sieviete tevi uzskatīs par viņas uzmanības necienīgu, viņa negribēs veidot ar tevi nekādas attiecības. Viņa ir ļoti izvēlīga, kad lieta nonāk līdz cilvēkiem, kurus viņa izvēlas, lai pavadītu laiku, jo īpaši intīmā vidē.

Svari

Sieviete Svari vēlas, lai viņai apkārt pastāvīgi būtu brīnišķīgi cilvēki. Protams, viņa nav snobiska, tāpēc draudzīgā tikšanās reizē izklaidē visus. Bet viņa nekad neveidos attiecības ar kādu, kurš vienkārši nespēj pilnvērtīgi iesaistīties viņas sabiedriskajā dzīvē.

Skorpions

Sieviete Skorpions paliks viena, kamēr tu nespēsi izdarīt tā, lai viņa tev uzticētos. Tev ir jāzina, ka Skorpionu dāma nekad neatklās, kas viņa ir patiesībā, kamēr tu neiegūsi viņas uzticību. Un to ir daudz vieglāk pateikt nekā izdarīt. Sieviete Skorpions ir ļoti izvēlīga, un tev ir viņai ir jāpierāda, ka tu esi tas, uz kuru viņa vienmēr varēs paļauties!

Strēlnieks

Tev ir jāpierāda sievietei Strēlniekam, ka esi tas, ar kuru viņa var doties īstā piedzīvojumā. Ja tu esi paredzams un garlaicīgs, viņa, visticamāk, izvēlēsies palikt viena. Tev jāspēj pārliecināt šo dāmu, ka tu esi tas, ar kuru viņai nekad nebūs garlaicīgi!

Mežāzis

Sieviete Mežāzis ir ambicioza dāma un pārliecināt viņu pavadīt laiku ar tevi nav viegls uzdevums. Ja tu gribēsi kļūt par daļu no viņas saspringtā grafika, tev jānodemonstrē, ka neatturi viņu no tā, kas viņa vēlas būt. Tev ir jāpierāda sievietei, ka tevi nebiedē viņas spēcīgā personība. Tev pašam jābūt stipram!

Ūdensvīrs

Viss ir vienkārši. Sieviete Ūdensvīrs labāk izvēlas palikt viena, ja zina, ka no tevis nespēs saņemt nekādu intelektuālu stimulu. Viņa ir ļoti gudra, un cilvēki, kam nav dziļuma, vienkārši nespēj piesaistīt viņu. Tādējādi tev ir jābūt iespējai parādīt savas prāta spējas.

Zivis

Ja sieviete Zivis nevēlas būt ar tevi, tas notiek tikai tāpēc, ka tu nepiekrīti viņas brīnišķīgajiem sapņiem. Šī dāma sapņo par pasakainu romānu un patiešām nepiekritīs nekam mazākam. Viņa grib, lai viņas princis apburtu viņu. Un tad, ja tu nevari kļūt par viņas princi, viņa labāk paliks viena!

LA.lv