Mobilā versija
+14.6°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
24. marts, 2014
Drukāt

Kāpēc sievietes pogājas no labās uz kreiso pusi (2)

Foto © Markomarcello - Fotolia.comFoto © Markomarcello - Fotolia.com

Patiesību sakot, viss jau pamatā ir pareizi, jo – ievērojami lielākā daļa cilvēku pasaulē ir labroči. Un tas nozīmē, ka viņiem ir ērtāk rīkoties ar labo roku, tostarp arī aizdarīt apģērbu no kreisās uz labo pusi. Bet – kāpēc šis elementārais princips nedarbojas saistībā ar sievietēm?

Izrādās, vienkārši tāpēc, ka pogas, kas pakāpeniski nomainīja aizsējus un šņorējumus, sākotnēji bija ļoti dārgas rotas lietas, proti, tās izgatavoja no zelta, sudraba un dārgakmeņiem. Tādas “mantiņas” atļauties varēja tikai patiešām bagāti ļaudis, proti, tādi, kuri paši… neģērbās – šim nolūkam gan sievām, gan meitām bija kalpotājas. Lūk, tieši rūpējoties par kalpotāju ērtībām, dāmu apģērbiem aizdarījumu arī izvietoja no kreisās puses uz labo, tikai… attiecībā pret kalpotāju.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tā nedomāju vis. Sievietes apģērba gabaliņus tā ērtāk atpogāt vīrietim, bet sievietei ērtāk – vīrieša apģērbu…

    • Patiešām izcils atklājums, varētu arī īpašu balvu piešķirt par neparastu domu.Pamēģināju- patiešām pretējā virzienā nekādi nevaru līdz gultai dabūt! Senčiem taisnība!

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (3)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+