×
Mobilā versija
+6.0°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
15. janvāris, 2015
Drukāt

Varbūt katram deputātam iekārtot privātu SPA, ironizē “LA” lasītājs (2)

Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

Televīzijas ziņās rādīja, ka Saeimas vajadzībām ir iegādāta un tiek rekonstruēta bijusī bankas un vēlāk Nacionālās bibliotēkas ēka Jēkaba ielā, jo esot nepieciešams iekārtot katram deputātam un katram deputāta palīgam atsevišķu 
kabinetu.

Kāpēc tik kautrīgi? Kāpēc neiekārtot arī katram deputātam savu apspriežu zāli un savu relaksācijas istabu ar džakuzi, citām ērtībām un pat dažām rakstos neminamām labierīcībām. Ja ar iegādāto ēku šiem nolūkiem nepietiktu, varot taču piepirkt vēl pāris Vecrīgas namus.

Latvijas Republikas pirmās četras Saeimas apmierinājās ar vienu Saeimas, bijušo Bruņniecības, namu. Šodien mūsu likumdevējiem pat ar veselu kvartālu ir par maz. Esot taču jāparāda visai pasaulei, ka mēs protam rīkoties ar plašu vērienu. Lai trūkst naudas skolotāju algām un medicīnai, lai nepietiek līdzekļu valsts aizsardzības nodrošināšanai, kas par to? Kā rakstījis viens latviešu rakstnieks: “Dievs priekš visiem, Saeima pati priekš sevis.” Taču jau tā pārāk zemo tautas uzticību Saeimai un tās deputātiem likumdevēju lielummānija nebūt nevairo.

Egils Vitauts Upelnieks, Rīgā

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Visa valsts,sākot no Saeimas,apaug ar kabinetiem,papīru blāķiem,birokrātiem,vietnieku vietniekiem,palīgiem,konsultantiem un citiem liekēžiem.Cik tālu iesim apzinātā muļķībā valsts pārvaldē?

  2. Kur ir Valsts Kontrole? Jābūt taču kaut kādam proporcionālam līdzekļu izmantojumam attiecībā pret to, kas notiek valstī…

Draugiem Facebook Twitter Google+