×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
2. decembris, 2013
Drukāt

Kāpēc tirpst rokas? (1)

rokas

Kaut gan dienā fizisku darbu nestrādāju, man naktīs periodiski notirpst un sāp vienas vai abu roku plaukstas un pirksti. Kas darāms, lai to novērstu? 
Aleksis Kronis Rīgā

Plaukstu un roku pirkstu tirpšanai un sāpēšanai ir iespējami dažādi cēloņi, un tos var noskaidrot tikai padziļinātā izmeklēšanā. Bieži vien iemesli ir muskuļu disbalanss, saspringums kakla, plecu joslā vai izmaiņas kakla daļas skriemeļos. Nereti tirpšanas rašanos ietekmē sēdošs darbs vai ilgstoša atrašanās neergonomiskā pozīcijā ikdienas aktivitāšu vai darba laikā. Šādos gadījumos klīnikas “Premium Medical” fizioterapeite Sanita Ārgale ierosina izmēģināt vingrojumus kakla daļai un pleciem.

Vispiemērotāko vingrojumu kompleksu jūsu situācijā varēs ieteikt fizioterapeits. Viņš piemeklēs vingrinājumus, ņemot vērā jūsu vecumu, kustību apjomu, asinsspiedienu un citas saslimšanas.

Starp citu, dažkārt roku tirpšanu naktīs izraisa neērts spilvens vai matracis, ja tādēļ tiek nospiesti asinsvadi vai nervu saknītes. Iespējami arī citi cēloņi, tomēr tos precizēs jūsu ārsts.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Par roku tirpšanu varu ieteikt Dr. Dumberi .
    Esmu apmeklējis vairākus ārstus … pēc viņas apmeklēšanas vairs netirpst.

Draugiem Facebook Twitter Google+