×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
13. janvāris, 2017
Drukāt

Kāpēc uz auto slotiņām uzvilkt zeķes un vēl pāris noderīgi padomi ziemai (2)

5

Domājams, ka autovadītāji piekritīs – ziema nav pats patīkamākais gadalaiks.

Katru rītu viens un tas pats: mašīnas sildīšana, sniega tīrīšana, ledus skrāpēšana. Tieši tādēļ mūsu redakcijai ir lieliski padomi, kas palīdzēs atvieglot ziemotās un aukstās dienas daudziem šoferīšiem.

1. Logu aizmiglošanās un aizsvīšana
No šīs problēmas var atbrīvoties ar visparastāko skūšanās putu palīdzību. Uzklājiet skūšanās putas uz stikla un tad ar salvetīti notīriet tās nost. Uz stikla virsmas izveidosies mikro pārklājums, kas novērsīs turpmāku loga aizsvīšanu.

2. Netīri lukturi
Katrs automobiļa īpašnieks cenšas uzturēt sava auto lukturus tīrus un spodrus, jo tas nodrošina labu redzamību uz ceļiem. Lai notīrītu lukturus, nav obligāti nepieciešams izmantot speciālu ķīmiju. Izrādās, ka attīrīt lukturus iespējams ar visparastākās zobu pastas palīdzību. Ar švammītes palīdzību uzklājiet uz lukturiem zobu pastu, iemasējiet to tur un pēcāk ar ūdeni nomazgājiet nost.

Ja jums ir aizdomas, ka no rīta akumulators varētu nedarboties, nepieciešams atrast slīpu vietu, lai to varētu piestartēt ieripinot. Ielieciet trešajā ātrumā un aiziet, mašīnai būs vieglāk piestartēties.

4. Sasalis vējstikls

Lai izvairītos no šīs problēmas, centieties savu auto novietot ar vējstiklu virzienā uz austrumiem. Saulainā laikā rīta saule sāks sildīt, nokausējot ledu no stikla. Šis paņēmiens palīdzēs dienā ietaupīt 10 minūtes jūsu laika.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Preziki labāk-var izmantot daudzkārtīgi!

  2. Augu eļļa ir higroskopiska – mitrums uz virsmas būs tā kā tā…
    Pūšot izelpu uz sasalušas virsmas mitrums kondensējas uz tās…

Draugiem Facebook Twitter Google+