Mobilā versija
+13.0°C
Līga
Piektdiena, 23. jūnijs, 2017
2. jūnijs, 2015
Drukāt

Kāpēc vīri aiziet no sievām un kāpēc atgriežas

1. Kas ir vajadzīgs sievietei, lai viņa būt

1no3
Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Visas mēs jaunībā sapņojam par vīrieti bez trūkumiem, bet precamies ar galēju pretstatu. Reālā dzīve ir tāla no jūsu sapņiem un bieži vien gatavo mums pārsteigumus…

Krāpšanas iemesli

Krāpšanu parasti izraisa kāda no neapmierinātām vajadzībām.

Seksuālā neapmierinātība

Par iemeslu ir cits laulātā temperaments. Tas izraisa strīdus arī ikdienas laulāto attiecībās, rodas abu pušu aizkaitinātība. Tādās ģimenēs vīri bieži vien iesāk lietot alkoholu, zaudē interesei ģimenes ikdienai, sāk meklēt simpātiskāku mīļāko un pat var iesniegt uz laulības šķiršanu.

Seksa sportisti

Viņu nav daudz, bet viņi ir un gadās nelaimīgām sievietēm. Viņiem ir nepieciešamas regulāras „uzvaras” pār pretējā dzimuma pārstāvēm. Viņus nedrīkst nosodīt, jo viņu rīcības iemesls ir viņu daba. Tādu cilvēku dzīve noris bāros un diskotēkās, kur var atrast partneri uz nakti. Raksturīgā šādu cilvēku iezīme ir bieža partneru maiņa.

Romantika

Pastāv vīriešu grupa, kas tiecas izjust papildus baudu. Pavadīt vakaru ar draugiem, draudzenēm, izklaidēties, un ja veiksies, tad iegūt kaut ko jaunu. Paskatīties tuvumā uz slaidām kājiņām, jaunām zeķu biksēm, noķert noslēpumainās ādas un matu smaržas, paklausīties jutelīgās sarunas – lūk kas vilina šādus vīriešus.

  1. Kas ir vajadzīgs sievietei, lai viņa būt
  2. Apstākļu sakritība A
  3. Draudzīgu attiecību sekss

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+