×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
30. oktobris, 2014
Drukāt

Kāpēc vīrieši stāsta pasakas?
 Sašutušas mīļākās atklāsmes (13)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Daudziem vīriešiem noteikti viens no mīļākajiem literārajiem žanriem ir pasakas. Nesaprotu īsti, kāpēc tā, bet laikam viņi tik ļoti iespaidojušies no bērnībā dzirdētajām vakara pasaciņām, kuras lasīja priekšā māmiņa, ka, lieli izauguši, turpina tās sacerēt paši un pārliecinoši stāstīt citiem.

Īpaši šīs spējas atraisās, kad pasaciņas klausītāja ir sieva vai mīļākā.

Pirmā un galvenā pasaka. “Mums ar sievu jau sen vairs nav nekā kopīga. Mēs katrs guļam savā istabā un skatāmies savu televizoru,” ar tādiem vārdiem parasti sākas viņu pasakas mīļākajām. Turpinājumā seko izklāsts, kāpēc tomēr nevar pamest sen apnikušo, neciešamo lauleni un precēt burvīgo, saprotošo, gultā tik debešķīgo mīļāko. Viens variants – sieva ir nedziedināmi slima, viņas dzīves dienas ir skaitītas, tāpēc būtu nežēlīgi pamest tādā smagā brīdī. Protams, mīļākā to saprot, viņa pat lepojas, ka mīļotais cilvēks ir tik atbildīgs un nepamet sirdzēju. Vienīgi, kad aizritējuši jau pāris gadi un mīļākā ierauga savu vīrieti kopā ar ziedošo sievu, sāk aizdomāties, vai viņa patiesi ir tik slima.

Otrs variants – nevar šķirties tāpēc, ka jāizaudzina bērni, jo nevēlas viņiem nodarīt pāri. Mīļākā to saprot. Viņai patiesi laimējies, ka satikusi tik gādīgu tēvu. Taču tēvam bērni vienmēr paliek bērni, arī tad, kad jau sagaidīti mazbērni. Un mīļākais ar lepnumu rāda savai uzticīgajai mīļākajai telefonā safotografētos mazbērnus.

Trešais pasaku stāstīšanas variants, ja bērni jau lieli un aizgājuši savā dzīvē. Tad no sievas nevar šķirties tādēļ, ka jāmaksā kopīgs kredīts par mājas iegādi. Mīļākā to cenšas uztvert ar sapratni. Viņai nav jāzina, ka patiesībā kredīts par mājokli jau sen atmaksāts vai arī tas vispār nekad nav ņemts, jo vīrietis ar savu sievu dzīvo “hruščovkas” divistabu dzīvoklī, kas padomijas laikā piešķirts par velti.

Tikpat radoši pasaku sacerēšanā viņi ir arī savām sievām. Tas pat ir vienkāršāk nekā ar mīļākajām, jo sieva neprasa – kāpēc nešķiries un neprecies ar mani? Viņām tikai jāpastāsta pasakas par to, kāpēc viņš būs vēlāk mājās vai nebūs vispār. Lieti der skaidrojumi par ieilgušām darba sapulcēm, komandējumiem un apslimušo krustmāmiņu laukos, kura noteikti jāapciemo. Var arī teikt, ka ar draugiem dodas pīļu medībās.

Tomēr nesaprotu, kāpēc vīriešiem patīk tā pūlēties un izdomāt pasakas, jo vienmēr pastāv iespēja, ka kāds tām nenoticēs. Bet varbūt pasakas ir skaistas tieši tādēļ, ka tās ir neticamas, taču tām ļoti gribas ticēt, vēstulē žurnālam “Mājas Viesis” pieredzē dalās kāda dāma.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. EVITA ZUĻĶE ZINBERGA- ciniska, ļauna būtne! Amorāla persona, kura ar savām izdarībām, nekaunīgā veidā jauc ģimenes dzīvi, no visa tā nekaunoties, novēršoties no atbildības par savu rīcību. Neesot mājās sievai, ierodas pie sveša vīra, svešu bērnu klātbūtnē ieraušas svešā gultā. Šī radība ir no tā sieviešu tipa, kurai, ja redz vīrieti to vajaga, un ies pāri visiem līķiem, lai viņu dabūtu! Īpaša suga, kas apzināti izvēlas precētus vīrus ar bērniem un indē nost ģimeni! Pašai bērni klaiņo pa pasauli, dzerdami, pīpēdami utt. Šīs personas amorālā rīcība un izturēšanās maniem bērniem ir radījusi emocionālas sekas, jo viņa pat atļāvās bērnus izdzīt naktī laukā no viņu tēva mājām un ielaist savus bastardus! Ļaunuma iemiesojums, kas, svešam vīram acīs skatīdamās nevainībā, zibina savas acis un atklāti melo. Lai Dievs stāv klāt, tādai! Viņa uzskata, kad viņai ir tiesības uz svešu, precētu vīrieti, tikai tāpēc, kad papleta kājas, es viņu gribu! Bez sirdsapziņas pārmetumiem mierīgi dzīvo, elpo. Egoiste, kas pasaulei neko labu nenes, kā vien sāpes, ciešanas citiem cilvēkiem! Ģimeņu jaucēja ar stāžu, kas kādus tik gājienus neizdomā, lai izjauktu ģimeni un noņemtu bērniem tēvu! Cietsirdīga, bīstama, ļauna būtne, kas gozējas izklaides portālos piedauzīgās, izaicinošās pozās! Neiesaku iekrist viņas izliktajās lamatās, jo viņu interesē tikai un vienīgi personīgā labklājība! Ienaidniekam nenovēlētu saskarties ar tādu, kas labi apzinādamās, kādu ļaunumu un postu nodara, turpina mērķtiecīgi jaukt ģimeni, indēt to, sēt šaubu sēklas!

 2. Varetu domat ka sadas pasakas stasta tikai viriesi….ha ha ha…sievietes pasas neesam pa ne matu labakas…Tad pie draudzenes brauc,tad uz klubu…un majas virs aukle tikmer bernus…beidzam te viriesus melnus taisit ja mes sievietes pasas ar tadas esam…protams,varam runat par iemesliem kamdel kads iet pa kreisi…te atkal abas puses vainigas…bet netaisam par negeliem tikai viriesus…

 3. Ir vajadzīga vīrieša vēlme pēc mīļākās.Ja vīrietis ir apmierināts ģimenes dzīvē,tad neviena viņu nespēs savaņģot.Un ,ja vīrietis melo,tad tās nav vīrieša pasakas,bet īstākie meli.Un tā jau ir zināmā mērā slimība.Zinu vīrieti,kurš melo acis nepamirkšķinādams.Vajag melot sievai,ka vēlu strādā,vajag melot mīļākajai Evitai,ka ar sievu guļ katrs savā istabā utt.Vajag melot otrai mīļākajai Zaigai,kura par ilggadīgo mīļāko nemaz nezina un apmierinās ar piektdienu vakariem. Jo sieva zina,ka vīrs ilgi strādā,bet mīļākajai E.tiek stāstīts,kaa piektdienās meita jāved uz mājām,savukārt Z.ir laimīga par tām retām tikšanās reizēm.Ka vīrietis tā var melot ,atliek tikai pabrīnīties.Tada sajūta,ka 48 gadi pienākuši un vajag apliecinat,ka viņš vēl ir vīrietis,kruts vīrietis.Bez meliem tāds vairs neprot dzīvot.Nevis pasakām.

 4. Ak, muļķes – sievietes~ Ne pasakas tās ir, kā jums gribētos tās saukt, bet visbanālākie meli, lai iegūtu to, ko vēlas un paceltu savu pašapziņu. Sievas, kas piecieš krāpšanu ir muļķes, jo domā, ka ar ikdienas rūpēm atnāks atpakaļ jaunības dienu romantika. Nē – paliks netīrās veļas mazgāšana, ēst gatavošana, vīra ķeršana pa mīļākajām, stress un grumbas pierē. Mīļākās daļa mīl un ir muļķes, kas samierinās ar otrās lomu, bet otra daļa rīkojas gudrāk un bauda dzīvi- dāvanas un ziedi no mīļākā, kaislīgs sex, romantiski randiņi, kafejnīcas un restorāni- bet zeķes, lai sieva mazgā. Aizsūta mīļāko mājās un pārējo laiku velta sevis kopšanai un lološanai. Bet vīrietim labi ir uz abiem zirdziņiem. Kuras grib tās saukt par pasakām, un domā, ka ir princeses drīz vien kļūst par pelnrušķēm. Sievietes – nu tie ir tikai meli! Ticiet vai nē. Jūs pašas to atļaujat un beidzat tad žēloties.

 5. tādēļ arī ir mīļākās, ka nesaprot, ka ir jāsāk stāstīt savu pasaku, kura liek saprast – “vai nu es vai viņa”. Vislabāk ir bez mīļākajām un mīļākajiem.

 6. Vot reku Staigule ar pieredzi zina visus vīriešu pasakas 😀
  kapēc apakšā nav staigules vārds uzvārds? 😀 kas sarakstija rakstu

 7. Man liels stāžs laulības dzīvē un visādi ir bijis!!…tas,ka mīļākās paceļ vīru libido ir 100%…jāpalaiž “paganīties”un tad pat sieva kļūst interesanta!!..

 8. Kad vienreiz sievietes sapratis,ka viriesi nemainisies milakas del.Nepatik kas?Bus nakama.Viniem galvina strada tikkai viena virziena!Kur viegli iegut parmainas un sex!!Ar smadzenem nav sakara,bet otra galvina strada!!!!Ta tas ir.

 9. Hmmmmm……es domāju,ka ja apprecies,nevajag nosviest mala rozā brilles,romantiku,skaistumu,sapņus un ķerties klat ikdienas rutīnai. Jāturpina arī pēc kāzām mīlēt,sapņot,trakot…..vīrietim nevajag mājsaimnieci nomītās čibās un izdilušā halata un norūpējušos. Lai to pašu mīļāko viņš saskata arī savā sievā un tad nebūs tādu situāciju. Nu ta es domaju.

 10. Mīļākās, huiļākās.. Ja bāzies svešā dzīvē, tad rēķinies ar nastu. Ņemties pa labi, pa kreisi visām patīk, bet kad nāk atbildība, tad gan pazūd ar galiem. Iedzīvotājas nenormālās.

 11. Jā, nu daudzas lietas tiešām sakārtotos, ja sievietes, kas nav precētas bet ļoti vēlas ģimeni un bērniņus, spētu savaldīties precētu vīriešu klātbūtnē. Pilnīgi iespējams, ka šis precētais vīrietis pat ir viņas īstais un pilnīgi iespējams, ka viņam tiešām ar sievu nekas tur īsti nav, bet vajadzētu atbrīvot vīrieti un ja tā būs lemts, attiecības lai izbeidzas dabiski, jo tad, kad vienas attiecības iesāktas, kamēr otras nav sēgtas, tās vienmēr iet papaleli un jaucas savā starpā un nekādi nemotivē vīrieti tās beigt.Pie šādiem apstākļiem arī Dievs nekā palīdzēt nevar, jo visas iesaistītās puses turās pie kroplajām attiecībām un nelaiž tās vaļā. Nākas izveidot kārtējo mācību stundu, lai attiecības palīdzētu atšķetināt.

 12. Ak,nabaga,nabaga apdalītās,”appasakotās” mīļākās! Kad bāzās svešā ģimenē,tad gan nekas netraucēja.

Draugiem Facebook Twitter Google+