×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
21. septembris, 2016
Drukāt

Kāpēc vīrietim būtu jāpacieš sieviete pēc 40? Atklātas pārdomas (49)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Jo tuvāk nāk 40 gadi, jo vairāk pazīstamu cilvēku šķiras. Daži neaiziet pie jaunām, bet lielākā daļa vienkārši aiziet. Jo vairāk nespēj. Jo dzīve ar mūsdienu emancipētu sievieti neattaisno psihiskos pieauguša un sen ne hiperseksuāla vīrieša zaudējumus. Pārējie pacieš. Atbildības un žēluma dēļ: un, kas būs ar bērniem, un ko teiks radinieki, un kā es dzīvošu, ja tagad atdošu vai sadalīšu “kopīgā laulībā iegādāto” dzīvokli, vasarnīcu, mašīnu, sūrojas portāls “dzentlmenis.lv

Pa īstam laimīgi ir daži, un tad to arī neizpratīsi – vai viņi ir laimīgi, vai vienkārši ir labi iemācījušies sevi mānīt.

Atgādināšu, ka uzreiz pēc 23. februāra es uzrakstīju nejaukas lietas par mums, vīriešiem. Un apsolīju, ka, tikko paies 8. marts, es uzrakstījšu nejaukas lietas par sievietēm. Bet es apmānīju. Es nerakstīšu nejaukas lietas par sievietēm. Es vienkārši uzrakstīšu par vīriešu laimi. Esat par tādu dzirdējuši? Es arī neesmu dzirdējis.

“10 veidi, kā padarīt sievieti laimīgu”. “20 iespējas novest viņu līdz orgasmam”. “100 vārdi, kurus tava mīļotā nevēlas dzirdēt”. Zīmols “Sieviešu laime” lien no visām vīlēm – tikai spēj izvairīties. Kas attiecas uz vīriešu laimi, tad sociālā meklēšana šajā lietā ir liels tabu. Par to, kā padarīt vīrieti laimīgi, ja nu kāds ieklepojas, tad tās atkal ir sievietes. Vai nu ar šovinistisku “hi-hi”, vai arī glamūru “uķi-puķi”. Ka par šo tēmu nopietni, pulbiski un skaidrā latviešu valodā runāt vīrieši, neesmu ne reizi dzirdējis. Mēs sevi esam pārliecinājuši par to, ka šāda veida diskusijas ir vājuma pazīme. Un, lai pārvarētu šo maldu, vajag pārāk daudz drosmes un nepolitkorektumu – mūsdienās kaut kas tāds nemēdz būt.

Pievienot komentāru

Komentāri (49)

 1. Ljā laikam kkaut tādu var tikai sacerēt…
  Ja šim raksta autoram būtu kaut kripatiņas no garīgā saprāta, diezin vai tas būtu spējīgs vispār tādam marazmam..
  Vienīgi atliek novēlēt – Lai cilvēciņam (p.s. arī viņa draugiem.., rakstā minētajiem) izdodas atrast Sevi un kaut mazlietiņ šajā dzīvē garīgi attīstīties!!!
  p.s. Nekad neiesaistos šajos tukšajos komentāros, bet šis nu ir pāri visam.. Tas tikai apliecina mūsu cilvēku aprobežotību.

  • Kāpēc domā, ka viņam nav garīgā saprāta? Tāpēc, ka viņš nav politkorekts, laikam līdzi ejošs glamūrīgs tips, kurš it kā piekrīt visam liberālajam, mistiskajām rietumu vērtībām utt.? Šādi “pareizie”tipi nodos miesīgu māti, tikko sāks ost pēc sviluma. Rakstā cilvēks ir atklāti parādījis problēmu. Teksts var patikt vai nepatikt, jo viņš patiešām ir atklāts, bet nosaukt šo cilvēku par aprobežotu var , es atvainojos, pilnīga aita.

 2. Latvijā ir izplatīts sieviešu parazītisms , kas izpaužas tā ka vīru viņa izmanto, tad pamet , izmanto nākamo un tā tālāk. Citām ir dučiem civilvīru , kuras viņus izmanto. Daudzas izmanto naudas dēļ, bet citas kompleksi pēc programmas. Tādas ir latviešu sievietes! Baltkrievu vai citu tautību sievietes vēl ir mīlestība …Latvijā sievietēm mīlestības maz – tikai aprēķins!

 3. Piedodiet, bet Latvijā viss ir otrādi , jo tieši vīriešus pēc 40 pamet sievietes, kas atrod jaunākus pisējus! Raksts ir nepilnīgs un neatbilst patiesībai!

 4. Nu nezinu,es 40 gados apprecejos ar savu 3 viru kurs ir 7 gadus jaunaks par mani.Es varetu teikt to pasu par ieprieksejajiem viriem…vini kluva par burkskosiem,skopiem un garlaicigiem veciem kas tik zvilneja divanaa izstaigatas cibas un caurumainas apaksbikses un kad es gaju prom vavuloja ka es nevienu nekad vairs neatradisot un nomirsot viena.

 5. Nu kāds murgs! Un šos pavītušos vīreļus ar noļukušjaiem krāniņiem…Kas tos lai cieš? Tāpēc sievietēm jāskatās pēc jaunākiem vai , retos izņēmumos, ir normāls vīrietis blakus. Kas Latvijā ir par problēmu sievietem? Kas par mazvērtības kompleksu?

  • spogulī paskaties, pupi nokarājušies līdz ceļiem, uz grumbām jāklāj pusmais cementa katru rītu lai no mājas varetu iziet un pūli neizbaiditu….. bet vīra priekšā grozās splēstā halātā ar ruļiem matos ….. un nīd kautko par krāniņiem. tur ar ceļamkrānu nepacels nekādu krāniņu pie tāda skata. nez kāpec tie nošļukušie krāniņi dikti labi strādā pie 20 gadigajām un lielākā daļa jau ari tādām pievēršas.

 6. Nevajag visa vainot sievietes ja virietis sasniedz 40,50 gadus paliek pretigi iedomigi tipi kuriem vel piedevam ar dzimumdzivi ir pasiem problemas pus un els seksa laika .

 7. Sieviete neciešama kļūst tikai tad, ja viņa izjūt mīlestības un gādības trūkumu. Un te sākas apburtais loks. Vīrietis gaida, kad viņa mainīsies (jo tādu tak mīlēt nav iespējams) un viss diemžēl noslēdza ar to, ko noslēdzas. Bet patmīļiem un ērtas dzīves tīkotājiem to visu nesaprast.

  • laba pasaciņa seviss attaisnošanai Atbildēt

   stāsts jauari ir par to ka viss ar laiku beidzas. ari mīlestibu naomaina ikdiena, pieradums…. un ja vel sieviete kļūst neciešama, tad bufera-milestibas jau vairs naf, atiecigi ari iemesla kāpecpalikt kopā naf. tā pliekanā sexiņa 2x gadā dēl jau nu pavisam ne. rakstā aprastitās “pakalpojumu”izmaksas jau ir elitāra bordeļa cenas, vidusmēra virietim tas izmaksās 10X lētāk

 8. Varu pačukstēt, ņemot vērā savu lielo dzīves pieredzi, ka normālas sievietes kļūst līdzīgas aprakstītajām tikai un vienīgu tad, ja konkrētais vīrietis/vīrs ir viņām kļuvis pretīgs un pirmām kārtā jau fiziski.

  • varu pačukstet pretim Atbildēt

   ka sen jau zinātniski pieradits ka beidzoties mīlestibai sievietei vīrietis/fiziska tuviba kļūst pretiga. tur nav ne 40 jāgaida, tas ir jebkurā vecumā. atiecigi tas vien jau pierāda ka no sievietes puses mīlestiba beigusies un nevajag tagad tanī vīrieti vainot. viš ta ko nogrēkojies ka tev beidzās?

 9. Un, jā, laulība ir liels darbs. Es dzīvoju laulībā un regulāri domāju -kam man tas viss vajadzīgs, jo darba ieguldu ļoti daudz (pelnīšana, bērns, mājas darbi, pacietība, jo ar vīra raksturu arī jābūt pietiekamai pacietībai tikt galā katru dienu). Tas nav viegli. Pat ja mīli cilvēku. Vieglāk būtu vienai.

 10. Vai autoram ir informācija, ka šķiras tieši vīrieši vairāk? Jo vismaz rietumvalstīs statistika rāda, ka 70% laulību šķiršanos pieprasa sievietes. Vai Latvijā būtu citādi? Šaubos.

  Vispār neētisks raksts. Konservatīvā laikrakstā tādus gan nevajadzētu likt. Jo pilnas malas ar rakstiem, ka sievietes vērtība ir tikai viņas izskats, sekss. Tikai nez kāpēc sabiedrība bez sievietēm nevarētu pastāvēt, Latviju vispār izvelk sievietes un tieši pēc 40.

  • bet autors jau tieši norādija Atbildēt

   ka vienmer par vainigajiem vīriešus padaris, viss ir orentēts tik uz sievietes labjušanu, apmierinātibu, gribešanu….. un ko grib vīrietis ir pa barabanu. un tad iestājas brīdis kad vīrietim ar vis pa barabanu

 11. Kas tas par s..u? Cik dienas jādzer, lai pie tādiem secinājumiem nonāktu?

 12. Ja’, te nu ir ”vi’rietis” ar mazo burtu ! Mana’ dzi’ve’ i’sta’ (piekris’ana) sa’ka’s ties’i pe’c 30 . Ka’ jau mine’ja da’mas ,tas ir tas laiks , kad sieviete ta’ pa i’stam sa’k atplaukt ,- ka ‘ roze pilnzieda’ !!! Un vi’rietis kas pamet g’imeni ,- jauna’kas (planckas) de’l, pats ir ka’ gri’das lupata ! – Par kuru skumt nav ve’rts !!!

 13. neatkarīgā vakara stundās Atbildēt

  Atbidot uz rakstu-Jājautā kāpēc jāpacieš vīrieši pēc 40?????
  Staiguļi un pļēguri vai ir jāpacieš???????
  Nav vairs tie laiki,kad sievas kaunējās par savu vīru izgājieniem un klusēja,šodien durvis vienmēr laipni atvērtas,lai palīdzētu aiziet.
  Gājējus un aizgājējus jau nevar aizkavēt nekas.:))
  Tie ,kas savas sievas lolo dzīvo laimīgi ,jo sievām nav par ko būt neapmierinātām par saviem vīriem.

 14. Tad jadzivo virietim ar virieti un viss bus kartiba. Nevajag preceties ar sievieti un pec 40 vinu izviest no majas vai uzkraut visu talako atbildibu par berniem uz sievas kakla!!!Lidz 40 pasildities sievas ligzdina un tad aida pie sekretares !!!Neba sekretarei savos 40 busi bez naudas vajadzigs (H-A).paskatieties uz viriesiem savos 40.Ka saka visi ir viena katla metami,nu nav nekadi zelta gabalini ne sievas ne viri.

 15. laiki mainās un mēs tajos. Vīrietis ilgojas pēc pagātnes, kurā viņš bija par visu noteicējs un “laimīgo” ģimeni nodrošināja tikai un vienīgi sievas pacietība un izturība. Sieviete ģimenē bija pilnībā atkarīga un nekas cits neatlika kā “būt laimīgai”. Civilizācija ir faktiski sagrāvusi laulības institūtu, iedodama sievietei iespēju eksistēt neatkarīgi. Diemžēl, vai par laimi atpakaļceļa nav. Varbūt vēl islams, bet tas ir laika jautājums

 16. raksts – provokācija:) uzprasās uz komentāriem! sevišķi lasošajai mērķauditorijai – sievietēm ar 40:)))
  pirmajā mirklī šķiet “plānā galdiņa urbēja murgs”, nu labi – infantila intelektuāļa raksts.
  otrajā mirklī – padomāju vēl, un secināju, ka protams, sieviete pēc 40 – tas var būt arī grūti..
  Sieviete kļūst nosacīti vīrišķīgāka (jo zin savu vērtību + ko vēlas), bet hormons, kas atbild par rūpēšanos par tuvajiem (oksitocīns) un arī sievišķīgais estrogēns – sāk kristies..
  pati par sevi brīnījos pēc 40 gadu vecuma – gribējās visus pasūtīt un domāt tikai par sevi. Uz draudzenēm skatoties – redzu ka viņas savus vīrus tur ” zem tupeles”, vai arī vēlas sacensties ar vīriešu dzimumu:) pašas to neapzinās:)
  nevar par sevi teikt, ka esmu vieda, bet arī mans vīrs visus manus mēģinājumu uz varu – noliek ātri vietā. tāpēc labāk jūtos, ja esmu sievišķīga un gudra:D
  vīrietim ir jābūt mājas galvam, sievietei – kaklam.
  Raksta autors – vāja galva:D tad laikam vajag arī vājus kaklus:)))

 17. Njaa, šķiet, ka tāds, kam nepeiciešams, lai sieviete uzlādē aiz sevis gaisu un ļauj viegli dominēt, diez vai ir apspriešanas vērts

  • Zini, ja sieviete neiedvesmo savu vīrieti, goda vārds – kāpēc viņa mājās ir vajadzīga??? Es patiesi nesaprotu!!!
   Veļu, pusdienas varu uztaisīt pats, lai nebūtu vientuļi varu nopirkt kaķi / suni. A???

   • Sveiciens no jautrās melodijas! Atbildēt

    Nu tāda ir tā dzīve tajos pansionātos, šaubos ka ļauss tev tur ieviest dzīvnieku, bet savā vientulībā tā arī varēsi dzīvot.

 18. Pec pirma “nau” , sapratu, ka nav verts nemt par pilnu.

 19. Man bija dotas abas iespeejas, dziivot gan ar viiru, gan bez, un viennoziimiigi es izveeleejos briiviibu un neatkariibu. Viena pati esmu izaudzinäjusi 4 beernus, no pirmä viira pati aizgäju, bet otru izmetu no sava dziivoklja ärä delj dzershanas. Es droshi varu pateikt, ka tikmeer kameer biju kopä ar viirieshiem es biju neapmierinäta un nolaidusies “tantuks”. Dziive bija kljuvusi necieshama.
  Tagad es dziivoju pilniigi citädu dziivi, man ir 40 gadi, sveru 50 kg. man ir 4 beerni, nezjeeloju sev pilniigi neko, un es vienmeer izskatos uz top. Es neesmu pilniigi ne no viena atkariiga, esmu laimiiga un dziivesprieciiga, jo beidzot es esmu iemiileejusi pati sevi. Nu manä dziivoklii vairs neviens viirietis savu koferi päri slieksnim neienesiis. Käpeec delj 80 gramiem desas, man mäjäs bütu jäuztur vesals lops???

  • Saulīte, es Jums piekrītu! Lai gan man pāri 30, taču tikai tagad, kad esmu viena, sāku apjaust, ka beidzot IR LABI! Labāk kā attiecībās ar vīrieti:)

 20. sorry, es neizlasiju, nav vērts ne lasīt ne klikšķi tērēt, bet kas šim gaudojumam ir autors?

 21. Kādi murgi. Tieši pēc 40 sieviete visforšākā, jauna vēl, bet ar dzīves gudrību uttt…nesaprotu, kā var būt savādāk, laulība tieši uzlabojas

 22. Vājuma pazīme, strīdēties par emancipētas sievietes prasībām??? Attopies un beidz murgot, ja nav par ko runāt – klusē !!!

 23. Autoram laikam nav vecāku, kuri visu mūžu dzīvojuši kopā. Tāpēc viņš daudz ko nesaprot un uzdod tik primitīvus jautājumus. Tad kad esi nodzīvojis kopā ar otru kādus pāris gadu desmitus, tad tu ļoti labi viņu pazīsti un viņš pazīst tevi. Tad tas ir vienīgais cilvēks, kuram vari uzticēties, jo lēnām sāc aizmirst ko esi darījis, kur ko nolicis, ko katram teicis – un šī otrā puse ir vienīgā, kura tev nemelos un teiks kā ir, ja vien atcerēsies 😀 Vienīgi šai personai interesēs, kas tieši tev sāp un tā domās kā tev palīdzēt -jo bērniem nekad nebūs laika un svešie to dara tikai pieklājības vai izdevīguma pēc. Tā īstā otrā puse arī naktī piecelsies un palīdzēs, ja pēkšņi tevi būs ķēris infarkts un vienīgais ko varēsi izdarīt ir histēriski raustīties. Kāpēc nerakstiet par to, ka sievietes ir tik izturīgas un par saviem vīriešiem viņas ceļas un krīt? Kāpēc jāpublicē tādas vārguļu žēlabas, kurš savos ziedu laikos nevarēja padomāt un noturēt tādu sievieti sev?

  • Paldies, izcils komentārs. Tādai arī laulībai būtu jābūt – divu tuvāko cilvēku savienībai, kur svarīgāk par izskatu un šarmu tiek vērtēta mīlestība un rūpes vienam pret otru, draudzība, savstarpēja cieņa. Protams, attiecībās ir grūtības un attiecības ir darbs, bet, ja Tu neatrisināsi problēmu, bet tikai dosies pie nākamā “ziediņa”, tad pēc laika nonāksi pie tās pašas problēmas. Tāpēc jau sāka – “Ja gribi, ko mainīt, sāc ar sevi!”

 24. Sieviete ir viiriesha riiciibas un attieksmes atspulgs.

 25. Ja pats dārznieks ir sūdīgs, tad nav ko vainot puķi, ka tā nezied un punkts.

 26. Kāds seklums dveš no rakstītā!…..gan nožēlu,gan smaidu izraisa vīrietis ar tādiem uzskatiem!

 27. Man ir nedaudz pari trisdesmit,bet nu kaa var sitaa rakstit?Pats virietis laikam zelta gabalins?Viriesus vecums izdailo,vai nu ka tur bija tas teiciens?Bet sieviete tika 20 vai 30 gados laba?Nu,nu!

 28. Mjā. Ne brīdi nešaubos, ka daļa vīriešu tieši tā arī domā. BET, mēs saņemam tieši to ko vēlamies! Lielāka daļa vīriešu, kuriem ir sievas tādas un šitādas, tieši tādas un šitādas arī meklē. Un vēl – nevienas sievietes pienākums NAV ieaudzināt bērnā cieņu pret viņa tēvu – tas ir paša tēva pienākums. Un ja viņš nespēj pat to – nu tad, mīļais autor, man pietiks, ja tu nosauksi VIENU iemeslu, kāpēc man būtu vajadzīgs tāds vīrietis!

 29. Vīri pacieš sievas tāpēc, ka vīriešiem ir privātīpašuma instinkts. Sievietēm ir cits instinkts. Kad bērnam ir 3 gadi, tad ir pienācis laiks paskatīties uz plašāku pasauli, kā šaurā ģimene. Sieviete apskatās ar platām acīm un redz, ka vīrs nemaz nav tik interesants, kā agrāk likās. Citi vīrieši ir daudz pārāki. Tā ir iespēja. Nākamais vīrs būs ar labāku genofondu. Sākas vīrieša medīšana.

 30. Ja nebūtu šādu lohu “40,gadnieku”, tad viņu pamestās brīnišķīgās sievietes nekārtos man kaklā?
  Man 60 ja kas…

  • Piekrītu-cēloņi un sekas…

  • Sākumā bija vārds.. Atbildēt

   Vai Dieviņ kā emancipācijas samaitātās šūmējas..
   Par tām “plaukumā” esošajām 40-niecēm.
   Lielākai daļai tas ir “liekās miesas plaukums”, tīri fiziska rakstura problēmas zem jostas vietas kā dabīgs novecošanās un bērnu piedzemdēšanas sekas ar muskuļu atrofiju (no pašu dāmu sevis uzmundrinošiem rakstiem par vaginālā orgasma neesamību ir redzams, ka bieži vien tie nav praktiski nemaz vai nav pietiekoši attīstīti, tādējādi šādu abpusēji patīkamu “parādību” noliedzot vispār).
   Tur , kur ir tikai kaut kādi neattīstīti aizmetnīši, tas pat nav iespējams.
   Un tagad pieliksim klāt no emancipācijas un sieviešu žurnālos esošās informācijas radītās saindēšanās rezultātā iegūto stervozo raksturu, neremdināmās ambīcijas, nepārvaramo manipulāciju un intrigu tieksmi – kas paliek?
   TAD PATIESI RODAS DABĪGS JAUTĀJUMS – KĀPĒC PACIEST TĀDU BŪTNI SAVĀ TUVUMĀ?
   Tur patiesi jābūt sevi pilnīgi un absolūti NECIENOŠAM, kas varētu būt visnotaļ neiespējama īpašība vīrietim, kurš šajā dzīvē kaut ko ir sasniedzis.
   Nerunāsim par galīgi degradētiem par sevi un saviem tuviniekiem domāt nespējošiem indivīdiem. Stāsts nav par tiem! Tādi ir gan viena, gan otra dzimuma pusē..
   Pāremancipētās iedomājas, ka tā, lūk, ir sieviešu izcīnītā vērtība!
   Tās ir absolūtās muļķības.
   Lielais finanšu kapitāls cieta milzīgus zaudējumus dēļ vīriešu trūkuma karu rezultātā, TĀPĒC TIKA NOLEMTS inicēt kustību, lai DARBA TIRGŪ AR “pašu izcīnītu uzvaru” iesaistītu sievietes, kuras pirms tam nebija darba ņēmējas un tas tajā sabiedrībā nebija iedomājams, jo vīrietim GODA pienākums bija nodrošināt ģimeni!
   Šo attiecību modelis tika sagrauts, lai gūtu dubultas peļņas priekšnoteikumus, iesaistot milzīgu darba ņēmēju armiju no daiļā dzimuma puses!

 31. Interesants raksts, bet tās drausmīgās gramatikas kļūdas! Tiešām Latvijas avîzei vairs nav neviens, kas spēj pārlasīt un salabot tekstus? Tāda paviršība reāli traucē. Saņematies!

 32. Tas viss ir ilgtermiņa plāns ģimenes graušanai.
  kurs sakas ar emancipāciju, seko sex revolucija, pornografija, brīvais sekss, feminisms, bērnu tiesības, bērnu izņemšana no ģimenem, vecāku autoritātes graušana un tās vietā mēģinājums ielikt partiju un leninu
  Tas ir ticis darīts ilgi un cītīgi. jūs saprotiet, ko nozīme realizēt savu plānu simtgadēm? nodot nākamajām paaudzēm. Mēs tādā līmenī nedarbojamies tik advancētā. Bet PRET mums darbojas.

  • Atcerieties emsncipaciju Sara Luxemburg? un 8.martu, kas marksistiskajam projektam tik dikti patika?
   atcerieties pavliku morozovu, kurš tika aicinats nodot savu tēvu, kurš ir pret partijas jauno līniju?
   Autoritāte nevar būt Gimene – tai jabūt partijai un Leņinam.
   Tas viss tagad turpinās. marksistu eksperimenta Nr.2. Pedeja ziņa, ko izlasīju sodien – sievieti, kura atstaja bērnu uz brītiņu masīnā, lai lielveikalā aizietu uz tualeti, nodod kāda sabiedriskā inspektore un uzliek šai mammai naudassodu. tas ir viss taspats.. gimenes graušanas politikas dažādas kājas.

  • Pirms 50 gadiem tas varbūt tā arī bija, bet mūsdienās jau 25 gadus ne partijai, ne Ļeņinam nav pilnīgi nekādas nozīmes. Mūsdienu 1-40 gadus vecie cilvēki visticamāk neko nav dzirdējuši par Pavļiku Morozovu, tas viņus nemaz neinteresē, kur nu vēl tas tiek izmantots kā paraugs. Šīs lietas ir zināmas tikai vecākai paaudzei. Tāpēc nevajag vispārināt – tas te ir pilnīgi bez nozīmes un neadekvāti. Nav vairs tie laiki.

Draugiem Facebook Twitter Google+