Kokteilis
Mīli

Kāpēc vīrietim vajadzīga mīļākā? Beidzot noskaidrojam atbildi! 6

Foto – Fotolia

Mīļākās meklēšanai var būt daudz iemeslu. Visbiežāk vīrieši apprecas nevis tāpēc, ka to apzināti vēlas, bet gan tāpēc, ka “ir laiks precēties”. Precētie draugi sāk vīpsnāt, varbūt pat pārmest, mudināt. Neatpaliek arī tuvinieki. Tā rezultātā vīrietis nemanāmi sāk izjust tādu kā nepilnvērtības sajūtu, domāt, ka viņam patiešām kaut kas pietrūkst. Un tad situācija strauji jālabo. Viņš satiek jauku meiteni un apprec viņu.

Sākumā viss rit gluži normāli, viņš pat pierod pie jaunā stāvokļa, saskata tajā pievilcīgās izpausmes, draugi un tuvinieki arī ir priecīgi. Taču pēc kāda laika vīrietis sāk izjust neizskaidrojamu trauksmi, varbūt pat grūtsirdību. Kaut kā tomēr pietrūkst. Un parasti pietrūkst faktiski paša galvenā – mīlestības, jo ne jau tās dēļ viņš apprecējās. Turklāt ja pamatā tomēr ir bijusi mīlestība, ilgam laikam tās vienalga nepietiek. Dzīvē viss strauji mainās.

Iespējams, vīrieti iekšēji satrauc tas, ka viss tik ļoti mainās, un turklāt arī sieva gluži objektīvi nevar visu mūžu palikt tāda, kāda bija pirms apprecēšanās. Teju vai neviļus vīrietis sāk aizvien biežāk lūkoties uz citām, domājot labi saprotamas domas. Un tādā situācijā uzplaukst nepieciešamība pēc mīļākās. Sieva ir, bērni ir, ar ģimeni kopumā viss pat ir kārtībā, taču viņam vienalga kaut ko vajag ārpus tās. Un parasti ir tā – kas meklē, tas arī atrod.

Saistītie raksti

Jebkurā gadījumā vadošais motīvs ir mīlestības trūkums. Kad sadzimuši bērni, sieva gluži objektīvi visu savu enerģiju velta viņiem, savukārt seksam viņai bieži vien neatliek ne laika, ne arī saglabājas spēki un gribēšana. Vīrietis varbūt arī to visu novērtē, taču vienalga viņā pamazām uzkrājas apvainojums par to, ka viņam velta mazāk uzmanības.

Savukārt pasaulē iekārtots tā, ka visapkārt ir gūzma līdzīgu skumstošu meiteņu, no kurām iespējams gūt to devu, ko vīrietim vairs nespēj sniegt sieva. Vēl jo vairāk tāpēc, ka mūsdienās lielāko daļu sieviešu absolūti neuztrauc tas, ka vīrietis jau ir precējies un varbūt pat nedomā šķirties mīļākās vai vispār kāda cita iemesla dēļ.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Noklausies! TOP 13 līdz šim labākās 2018. gada dziesmas
22 stundas
SD
Sintija Dozberga
Kokteilis
9 vienkārši veidi, kā radīt vairāk prieka savā ikdienas dzīvē
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Dzejniece Māra Zālīte atgūstas pēc traumas: tiku nolikta pie vietas…
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SD
Sandra Dieziņa

Laukos
Firma Liepājā, īpašnieki – Krievijā, uz kuģa – ukraiņi un krievi. Kā zvejnieki kļūst par shēmotāju ķīlniekiem
56 minūtes
ĢZ
Ģirts Zvirbulis
Latvijā
Partijas “iepauzē” ar valdības veidošanu 1
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Kādi laikapstākļi gaidāmi 18.novembrī? Jaunākā sinoptiķu prognoze
1 stunda
LA
LA.lv
Ekonomika
Valstij pasniegti īpaši Latvijas simtgades ģerboņi
2 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Trampa draugi iznāk no skapja
2 stundas