Mobilā versija
Brīdinājums +5.6°C
Leonīds, Leonīda
Piektdiena, 20. oktobris, 2017
5. janvāris, 2015
Drukāt

Kāpēc visi horoskopi sākas ar Aunu? (2)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Astroloģija ir mācība par zvaigžņu ietekmi uz Zemes pasauli un cilvēku. Tā radusies jau tālā senatnē un allaž bijusi cieši saistīta ar astrālajiem kultiem un mitoloģiju. Visā pasaulē 20. martā atzīmē Pasaules astroloģijas dienu, un tieši šajā dienā sākas gan astronomiskais, gan astroloģiskais gads, savukārt Saule tajā laikā ieiet Auna zīmē.

Auns atbilst periodam pēc pavasara iestāšanās, un šajā laikā ar katru dienu kļūst aizvien siltāk, dzīvība uzplaukst no jauna. Lūk, un tieši tāpēc astroloģijā Aunu traktē kā jaunā sākumu absolūti labvēlīgos pilnas brīvības apstākļos, kad jebkāda iniciatīva ir apsveicama un nav nekādu ierobežojumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nu par visām zīmēm ,ko pazīstu trāpīts 10-kā.Paldies par atklātību,it sevišķi Lauvas.

  2. un taa skaitas atbilde uz jautaajumu? njaaa… autora intelekts tuvu auna intelektam.

Horoskopa zīmju reitings. No cietsirdīgākā siržu lauzēja līdz maigam jēriņam (1)Kad tev salauž sirdi – tas ir sāpīgs process. Lai kā arī tu tam necenstos sagatavoties, tas vienmēr izraisa šoku, un, iespējams, būs vajadzīgs krietns laiks, lai atgūtos. Vēlies no tā izvairīties? Ja atbilde ir “jā”, zvaigznes palīdzēs noteikt cilvēkus, kuri visticamāk nodarīs tev sāpes.
Draugiem Facebook Twitter Google+