Mobilā versija
-2.7°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
28. aprīlis, 2016
Drukāt

Kāpņu telpā Rīgā atrod puspliku, neaprūpētu meitenīti (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Rīgas Pašvaldības policija (RPP), reaģējot uz izsaukumu, kādā kāpņu telpā Rīgā sastapusi niecīgi apģērbtu, neaprūpētu pirmsskolas vecuma meitenīti, noformējusi lēmumu par bērna nogādāšanu drošā vidē un sākusi administratīvo lietvedību, aģentūra LETA uzzināja RPP.

Vakar, 27.aprīlī, RPP Latgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Maskavas ielā, kur kāda nama kāpņu telpā kaimiņi pamanījuši novārtā atstātu pirmsskolas vecuma bērnu. Ierodoties notikuma vietā, sastapta izsaucēja, kura bērnu bija ielaidusi savā dzīvoklī un iedevusi viņam vakariņas.

Bērns bija niecīgi apģērbts, bez apaviem, seja un rokas bija netīras un saskrāpētas. Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki, kuri, apskatot bērnu, nolēma viņu hospitalizēt.

Apsekota kāpņu telpa, pamanīts, ka vienam no dzīvokļiem atvērtas ārdurvis. Ieejot dzīvoklī, bija jūtama spēcīga alkohola un cigarešu dūmu smaka. Uz dīvāna pamanīts aizmidzis vīrietis, kurš pamodināts. Persona bija stiprā alkohola reibuma stāvoklī. Vīrietis paskaidroja, ka pie viņa divas nedēļas dzīvo draugs ar pirmsskolas vecuma meitu.

Bērna tēvs dzīvoklī neatradās, arī telefoniski nebija sazvanāms. Sagatavots lēmums par bērna nogādāšanu drošā vidē. Sākta administratīvā lietvedība.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Diemzel meitenite tagad ir psihjatrijas nodala. Tik zel bernu. Kur mate un tevs ir skatijies. Meitenite uzvedas ka “mauglis” vecaki ir sabojajusi superigu mazu skaistu bernu. Citiem mazulu nevar but un vini alkst pec mazulisa a te asbesta vecaki izkropojusi nevainiga un pie tam sava berna dzivi. Sodit tadus vecakus butu par maz…

  2. Nabaga bērns ! Un cik tādu nav Latvijā ?! Vajadzētu mainīt likumdošanu lai ne tikai varētu tādiem atņemt bērnus un atdot adopcijai, bet pašus tiesāt par nevīžīgu, faktiski- cietsirdīgu attieksmi pret bērniem !

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+